Tydzień z Big Finish (29.06-05.07.2015)

Kolejna, tym razem mała porcyjka, wiadomości od Big Finish związanych z whoniversum.

Po emocjonujących wiadomościach związanych z m.in. obecnością River Song w słuchowiskach, tym razem możemy odetchnąć.

W najnowszym odcinku Big Finish Podcast możemy usłyszeć m.in. fragment nadchodzącej serii „Torchwood: The Conspiracy” – kliknijcie tutaj, i pobierzcie podcast, bądź wysłuchajcie go bezpośrednio ze strony.

W nowym Vortexie, czyli internetowym piśmie wydawnictwa: m.in. Bonnie Langford, odtwarzająca w serialu postać towarzyszki Szóstego i Siódmego Doktora, Mel Bush, mówi o powrocie na pokład TARDIS w słuchowiskach. Pismo jest dostępne do pobrania za darmo w dwóch formatach – zachęcamy do lektury!

W nadchodzącym tygodniu czeka nas premiera czwartej serii spin-offu „Counter-Measures”. Jeśli jeszcze nie zapoznaliście się z tą serią, zapraszamy do zakupienia słuchowiska „Doctor Who: 1963: The Assassination Games”, gdzie po raz pierwszy spotykamy postacie z grupy Counter-Measures. Słuchowisko, będące tytułem w lipcowej edycji akcji „The Listeners Club” jest dostępne do pobrania za £2.99 – zapraszamy do kupna!

Jak na razie – to by było na tyle. Kolejny raport już za tydzień.

Źródło: Big Finish ProductionsJoanna Cichoń Serce ma dość pojemne - pomieści słuchowiska, Classic Who, Ósmego, dzierganie, kakao, białą czekoladę. Ma nadzieję, że mózg także trochę pomieści informacji w sobie - ciągle trwa w ambicji pochłonięcia wiedzy z TARDIS Data Core.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *