Komunikat prasowy dotyczący szczegółów 9 serii

Tego września Doktor i Clara powracają w piorunujących przygodach na BBC One.

W San Diego trwa najbardziej znany na świecie konwent – Comic Con – czemu zawdzięczamy między innymi najnowszy trailer 9 serii Doktora Who, który możecie obejrzeć tutaj.

BBC wypuściło również komunikat prasowy:

TEGO WRZEŚNIA DOKTOR I CLARA POWRACAJĄ W PIORUNUJĄCYCH PRZYGODACH NA BBC ONE

Eksplodując epickimi i ekscytującymi przygodami, Doktor Who powraca do BBC One w sobotę 19 września w 9 serii popularnej produkcji telewizyjnej.

Doktor (Peter Capaldi) i Clara Oswald (Jenna Coleman) po raz kolejny podróżują razem w czasie na skalę kinową. Świetnie się bawiąc, para napotyka nowe i stare potwory i wyrusza w podróż, która zabiera ich na śmiercionośną planetę, do przerażających podwodnych baz, wiosek Wikingów, globalnego powstania Zygonów, a także prowadzi ich przez ukryte legowiska kosmitów do samego końca czasu.

Spotykając starych i nowych przeciwników, Doktor będzie musiał stanąć twarzą w twarz z Missy (Michelle Gomez), miastem Daleków, śmiercionośnymi najemnikami Mire, przerażającymi duchami i wieloma innymi.

Biorący od stycznia udział w zdjęciach do serii, Peter Capaldi powiedział:

Szybując przez czas i przestrzeń, seria 9 ukazuje Doktora rzucającego się w życie z nową żądzą przygody. Gdzieś tam jest kosmos do odkrycia, fascynujący, epicki i kuszący, i on może się w nim bawić. Ale jest niemal nierozważny w swojej pasji. Jakby od czegoś uciekał, czegoś, co jeśli go złapie, wywróci jego życie do góry nogami.

Źródło: Combom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *