Tydzień z Big Finish (25-31.07.2016)

Podsumowanie newsów i nowości wydawniczych od Big Finish z ubiegłego tygodnia.

Jak zapewne zauważyliście ostatnio było ciężko z regularnym podsumowaniem tygodnia od Big Finish. Żeby wam to wynagrodzić, już wkrótce ukaże się podsumowanie słuchowiskowych premier, które ukazały się w brakującym okresie. Tymczasem wracamy do naszych cotygodniowych podsumowań.

W minionym tygodniu ukazał się lipcowy short trip, w którym narratorem jest znany nam z Kobiety, która przeżyła („The Woman Who Lived”) Rufus Hound. The Blame Game to opowieść o Trzecim Doktorze i Liz Shaw, którzy stają naprzeciwko Mnicha. Słuchowisko, jak każdy short trip, można ściągnąć za 2,99 euro. Natomiast tutaj można odsłuchać jego trailer.

Wreszcie pojawiła się także pierwsza część długo wyczekiwanej serii Classic Doctors, New Monsters, gdzie Piąty, Szósty, Siódmy i Ósmy Doktor staną naprzeciw przeciwnikom znanym (także) z New Who – Płaczącym Aniołom, Sycoraxom, Judoonom oraz Sontaranom. Box składa się z czterech słuchowisk, w których kolejni Doktorzy mierzą się z kolejnymi przeciwnikami. Całość można kupić do końca września w promocyjnej cenie 20 euro za ściągnięcie lub 23,74 euro za wersję na płycie CD. Natomiast tutaj można odsłuchać trailer serii.

Ogłoszono też już tytuł i fabułę listopadowego słuchowiska z głównej serii wydawniczej. Będzie ono nosić tytuł Order of the Daleks i oprócz wspomnianych w tytule Daleków usłyszymy w nim Szóstego Doktora i znaną fanom słuchowisk Constance Clarke (w tej roli Miranda Raison). Można być pewnym, że będzie się działo. Słuchowisko można już teraz kupić w przedsprzedaży za 12,99 euro (ściągnięcie) i 17,99 euro (CD).

Może nie ma tu wiele newsów, ale za to są one dość gorące. Która informacja podoba wam się najbardziej? Piszcie w komentarzach.

Źródło: Big FinishMateusz K. - sympatyczny student geografii, miłośnik literatury przygodowej i takiego też kina. Dziwny człowiek, który uwielbia psychologię i amatorsko się nią zajmuje (obserwuje ludzi). Poza tym bardzo lubi pisać.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *