Raport z planu: 25 lipca-2 sierpnia

I kolejna dawka zdjęć i nowości z planu zdjęciowego. Tradycyjnie uwaga na SPOILERY.

Po ostatnich tygodniach, kiedy mieliśmy stosunkowo niewiele zewnętrznych nagrań, tym razem zostaje nam to wynagrodzone z nawiązką.

W pierwszej części otrzymaliśmy trochę zdjęć z Walencji, gdzie Peter Capaldi i Pearl Mackie kręcili sceny w ramach pierwszego bloku zdjęciowego.

Poniżej kilka zdjęć z planu w Walencji, które możemy już zobaczyć:

Tymczasem od niedzieli powróciliśmy do nagrywania w Walii. Nie mają ani chwili spokoju.

I błyskawicznie pojawiły się spekulacje, że trzeci odcinek, który prawdopodobnie jest teraz nagrywany będzie spotkaniem z Dalekami.  A wszystko za sprawą tego tweeta, na którym widzimy trójkątne wstawki w obramowaniu korytarza – takie same jak w filmiku Friend From the Future, w którym została przedstawiona Pearl Mackie, i gdzie pojawili się właśnie Dalekowie.

A co do tego? Peter Capaldi w wiktoriańskim stroju? Kolejny wiktoriański odcinek, kolejny występ gangu Paternoster? Zobaczymy, wygląda ciekawie.

Poniżej jeszcze trochę zdjęć z planu z ostatnich dni. Możemy zauważyć na planie sztuczny śnieg.

Zapowiada się ciekawie? A jak wam się wydaje? Piszcie w komentarzach.

Źródło: TwitterMateusz K. - sympatyczny student geografii, miłośnik literatury przygodowej i takiego też kina. Dziwny człowiek, który uwielbia psychologię i amatorsko się nią zajmuje (obserwuje ludzi). Poza tym bardzo lubi pisać.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *