Tydzień z Big Finish (1.06-7.06.2015)

Za nami kolejny tydzień, poniżej zatem przedstawiamy skrót wydarzeń związanych z Big Finish.

Na początek wspaniała wiadomość – licencja na główną linię wydawniczą słuchowisk Doctor Who została przedłużona do 2020 roku, przed nami zatem wydania do 262 numeru! Z tej okazji wydawnictwo przez cały czerwiec organizuje promocję na Super Subskrypcję – zaczynając od słuchowisk spomiędzy wydań 216 a 221 możecie kupić pakiet 42 tytułów za łącznie £350, co w porównaniu z kupnem każdego z tych tytułów oddzielnie pozwala sporo zaoszczędzić.

terror-sontarans-09-06-2015
Oficjalna okładka do sluchowiska „Terror of the Sontarans”.

W minionym tygodniu ukazała się także zapowiedź wrześniowego słuchowiska „Doctor Who: Terror of the Sontarans” oraz poznaliśmy niektórych członków obsady z głównej linii wydawniczej na 2016 rok. Siódmy Doktor i Ace (odpowiednio Sylvester McCoy i Sophie Aldred) ponownie spotkają się z Melanie Bush, której głosu użycza Bonnie Langford. Ich przygody, zaplanowane na lipiec 2016 poprzedzają październikowe historie z szóstą inkarnacją Doktora i nową towarzyszką, Constance Clarke (Colin Baker i Miranda Raison). Szczegóły w najnowszym wydaniu magazynu Big Finish, „Vortex”.

Z okazji wczorajszych urodzin Colina Bakera, kolejnym tytułem dla uczestników klubu „The Listeners” jest rocznicowy „Doctor Who: 100”, przez cały czerwiec dostępny w promocyjnej cenie.

Za nami także dwa nowe wydania – „Doctor Who: The Fourth Doctor Adventures – The Cloisters of Terror” oraz „Doctor Who: The Companion Chronicles – The First Doctor Volume 1”. Ogłoszono również na rok 2016 wolumen „Doctor Who: The Companion Chronicles – The Second Doctor Volume 1”.

Co przyniesie nam ten tydzień, prócz wczorajszej informacji o obsadzie nowej serii słuchowisk „UNIT: Extinction”? Kolejny raport już w niedzielę!

Źródło: Big Finish ProductionsJoanna Cichoń Serce ma dość pojemne - pomieści słuchowiska, Classic Who, Ósmego, dzierganie, kakao, białą czekoladę. Ma nadzieję, że mózg także trochę pomieści informacji w sobie - ciągle trwa w ambicji pochłonięcia wiedzy z TARDIS Data Core.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *