Tosin Cole o ewentualnym powrocie do „Doctor Who”

61st Street to nadchodzący 10 kwietnia serial prawniczy, stworzony przez Petera Moffata (zbieżność nazwisk ze Stevenem Moffatem przypadkowa). W serialu tym głównego bohatera, licealistę uznanego przez policję za członka gangu gra Tosin Cole, znany w „Doctor Who” jak Ryan Sinclar. Jak prezentuje się w nowym serialu, możecie zobaczyć na zdjęciu poniżej.

Tosin Cole w serialu 61st street
 
Digital Spy przeprowadził w związku z premierą wywiad z aktorem. Jak to często bywa z osobami, które zetknęły się z „Doctor Who” – nie mogło się obyć bez pytań na temat naszego ulubionego serialu. Poniżej przedstawiamy fragment wywiadu, w którym mowa o ewentualnym powrocie do DW.

Co musiałoby się stać, żebyś wrócił do „Doctor Who”?

No nie wiem, stara. Wiesz, kocham tych ludzi – Jodie, Mandip i Brada. Ekipa jest świetna. Co musiałoby się stać, żebym wrócił? To zależałoby od tego, co bym robił. To zależy od historii.

To zabawne. Wiem, że teraz w serialu nadchodzi zmiana i przybędzie, być może, nowa Doktor. Nie wiem, co się dzieje. Tylko powrót zależy, czy to byłoby fajne. Chcę zrobić coś fajnego. Chcę, żeby było większe i lepsze, od tego, co robiliśmy ostatnim razem.
Więc jeśli miałbym wrócić do „Doctor Who”, musiałaby to być po prostu właściwa sytuacja. Musiałaby być większa, lepsza i po prostu dawać więcej frajdy. Wiesz, o co mi chodzi? No, nie wiem. Zobaczymy, co będzie.

Może gościnny występ na 60-lecie [serialu]?

Nigdy nie wiadomo, nigdy nie wiadomo. Nigdy nie wiesz tego typu rzeczy. Ludzie zawsze wracają z czasu, z życia, z martwych. Mogę być wspomnieniem. Nigdy nie wiadomo. Dlatego zobaczymy.


Z powyższego wynika więc, że najpewniej Tosin nie wróci w jesiennym odcinku regeneracyjnym, wbrew przypuszczeniom fanów. Chcielibyście zobaczyć jeszcze gościnnie Ryana?

Z całym wywiadem możecie zapoznać się w poniższym linku.
źródło: Digital Spy
 


Fan Dwunastego, Dziesiątego i Jedenastego. Planuje nadrobić całe Classic Who. Nałogowy czytelnik (do tego stanu doprowadził go m.in. Harry Potter), chętnie ogląda seriale i filmy fantasy oraz sci-fi. Filmy Marvela są mu nieobce, komiksowo woli jednak DC. Ma nadzieję, że kiedyś los Dirka Gently'ego się odmieni. Chętnie zagra w gry (zarówno planszowe jak i komputerowe) i ucieknie z pokoju zagadek. Obecny właściciel Gallifrey.pl i redaktor naczelny.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *