Time Lord Victorious dołącza do gry VR Doctor Who: The Edge of Time!

Gra Doctor Who Edge of Time dostała zapowiedzianą na Comic Conie aktualizację z zawartością powiązaną z wieloplatformowym projektem Time Lord Victorious. Oznacza to, że będziemy mogli odwiedzić wnętrze TARDIS Dziesiątego i poznać kolejny fragment jego historii z tego mrocznego dlań okresu! Aktualizacja jest już dostępna na PlayStation VR i Oculus Quest, a na Steamie będzie prawdopodobnie dostępna nieco później.

Doctor Who The Edge of Time

Opis fabuły gry:

Doktor został rzucony przez czas na koniec wszechświata. Uwolniono wirus, który może rozerwać rzeczywistość na strzępy. Gracze mogą stanąć za sterami TARDIS w tej przygodzie po światach zarówno znajomych, jak i nowych, a ich zadaniem będzie odzyskanie potężnych kryształów czasu, które naprawią czasoprzestrzeń i ocalą wszechświat.

Opis aktualizacji:

Tajemnicze relikty z Mrocznych Czasów zostały rozrzucone po wszechświecie i tylko wy możecie je odzyskać! Podróżując przez po lokacjach z oryginalnej fabuły The Edge of Time polujcie na te artefakty, wśród których znajdują się naprędce sklecony śrubokręt Dziesiątego z książki All Flesh is Grass oraz Kamień Sądu rasy Kotturuh ze słuchowiska Lesser Evils.

 

Darmowa aktualizacja ma również poprawić wydajność gry, poprawić błędy i dodać kilka usprawnień graficznych. Dodane zostanie także wsparcie dla hiszpańskiego, koreańskiego i japońskiego. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie gry Doctor Who: The Edge of Time.

Źródło: doctorwho.tvMiłośnik wszystkiego co science i fiction, a najbardziej ich połączenia, najlepiej w formie książek. Ukochany Doktor to Dwunasty, choć na drugim miejscu są wszyscy pozostali. Uwielbia podróże w każde miejsce i każdy czas, zabiera ręcznik i nie panikuje. Nie dostał listu z Hogwartu na jedenaste urodziny, więc liczy na Gandalfa w pięćdziesiąte. Rozpoznacie go na ulicy po czterometrowym, kolorowym szaliku, przez który na pewno się nie przewraca. Żyjcie długo i w dostatku. ?

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *