The Minister of Chance: polskie napisy

Tydzień temu twórcy słuchowiska The Minister of Chance udostępnili filmową wersję prologu, a od dziś macie możliwość obejrzeć go z polskimi napisami!

Przypominamy:
The Minister of Chance jest produkcją będącą swoistym spin-offem do serialu Doctor Who. Geneza historii tytułowego Ministra sięga webcastu z Siódmym Doktorem, Death Comes to Time (więcej we wcześniejszym wpisie).

Chcąc obejrzeć prolog z polskimi napisami, wystarczy po włączeniu filmu kliknąć na znaczek CC. Prolog jest dostępny tutaj.

moccc

Jeśli spodobał wam się prolog, zachęcamy do zapoznania się z odcinkami słuchowiska, dostępnymi do pobrania za darmo ze strony projektu (zakładka SERIES), jak i wpłat na realizację filmu pełnometrażowego, opartego na tychże odcinkach.

Napisy opracowała Gingerstorm.

Uwaga: mogą wystąpić problemy z synchronizacją napisów, za które nie ponosimy odpowiedzialności. Poinformujemy Was, kiedy błędy zostaną naprawione.Joanna Cichoń Serce ma dość pojemne - pomieści słuchowiska, Classic Who, Ósmego, dzierganie, kakao, białą czekoladę. Ma nadzieję, że mózg także trochę pomieści informacji w sobie - ciągle trwa w ambicji pochłonięcia wiedzy z TARDIS Data Core.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

2 thoughts on “The Minister of Chance: polskie napisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *