The Magician’s Apprentice na dużym ekranie

Pierwszy odcinek 9 serii – „The Magician’s Apprentice” – zostanie wyświetlony na trzy tygodnie przed swoją wrześniową premierą w telewizji.

Wydarzenie to będzie miało miejsce 27 sierpnia o 20:30 w The Filmhouse Cinema w Edynburgu, i stanowić będzie część Edinburgh International Television Festiwal. Pokaz poprzedzą wywiady z gośćmi, których nazwiska zostaną ogłoszone niebawem.

Czego się można było spodziewać, bilety na to wydarzenie zostały już wyprzedane. Jednakże krążące plotki sugerują, że mogą pojawić się następne pokazy filmowe, podobnie jak miało to miejsce w przypadku zeszłorocznych pokazów odcinka Głęboki oddech („Deep Breath”). Jak zawsze – czas pokaże.

A co wy sądzicie o podobnych wydarzeniach? Dajcie nam znać!

Źródło: doctorwhotv.co.ukUwielbia herbatę, seriale (zwłaszcza brytyjskie) i superbohaterskie filmy. W przerwach pomiędzy seansami kolejnych odcinków lub filmów, udaje że studiuje. Gdyby mogła nie dorastałaby.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

2 thoughts on “The Magician’s Apprentice na dużym ekranie

  1. The Magician’s Apprentice – cena mogłaby być porównywalna do budowy statku kosmicznego najnowocześniejszej technologi wraz z wystrzeleniem go w kosmos – i tak bym poszedł na pierwszy odcinek 9 serii do kina! Byle w Łodzi go puszczali…

  2. Kto będzie na takim pokazie? Tylko prasa? Czy jakaś część fanów, bardzo ładnie poproszona o zachowanie tajemnicy? (Skoro były bilety do sprzedania, to chyba znaczy, że zwykli śmiertelnicy mieli szansę się na to dostać… Ale i tak ciekawa jestem, jak przebiegała sprzedaż.)

    Kojarzy mi się, że pierwszy odcinek trzeciego sezonu Sherlocka miał właśnie coś takiego i cud – nic się nie wydało i nie wyciekło. Także jeśli teraz też tak będzie, to świetnie, czemu by mieli nie wyświetlać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *