Colin Baker: Tennant i Smith przyciągnęli fanki

Odtwórca roli Szóstego Doktora – Colin Baker – stwierdził, że to David Tennant oraz Matt Smith są odpowiedzialni za powiększenie żeńskiej części widowni Doktora Who.

Mówiąc o Peterze Capaldim w programie nadawanym przez stację telewizyjną RCN TV, aktor powiedział:

Peter jest dorosły, nie tak jak te wszystkie cholerne dzieciaki, które grały przez ostatnie 10 lat! Cieszę się, że tym razem starszy aktor został zaproszony do zagrania tej roli.

Szczerze mówiąc obaj – zarówno David jak i Matt – mogli być młodzi według metryki, ale ich występy przekonały mnie, że byli 900-latkami, dochodzącymi do 1000.

Colin na wywiadzie

Colin dodaje:

A teraz, dzięki tym dwóm młodzieńcom, mają również rzeszę fanek. Dziewczyny to oglądają! Mam nadzieję, że kiedy tylko zobaczą starszego aktora, nie zrezygnują z serialu.

Źródło: DoctorWhoTV
 

Trudno nie zgodzić się ze słowami Colina. Pomimo swojej szorstkości, aktor mimo wszystko pochwala epokę młodszych wcieleń Doktora. Pytanie do fanek Matta i Davida – czy uważacie, że Peter może z nimi konkurować? ;)Śpiewaczka operowa, baristka pracująca z kawą speciality, wielka fanka jogi i Murraya Golda. Za Peterem Capaldim wyemigrowała do Szkocji - to coś mówi o poziomie fangirlowania. Gdyby miała drugie życie, zostałaby astronomem. Albo astronautką. Albo obiema, bo w sumie czemu nie?

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

12 thoughts on “Colin Baker: Tennant i Smith przyciągnęli fanki

  1. Oczywiście, że Peter Capaldi może z nimi konkurować! Będzie świetnym Doktorem i jestem tego pewna! :)

  2. Jego poprzednik był drugim – zaraz po Smithie – najmłodszym aktorem który dostał rolę Doktora. Peter Davidson miał wtedy 30 lat! Tylko że na to nikt nie zwróci uwagi. A Capaldi będzie świetny.

  3. Dla mnie wiek Doctora nie ma kompletnie znaczenia. Chociaż moim pierwszym był 11 to pokochałabym serial nawet gdyby grał go ktoś o wiele starszy od Matta. Myślę, że Capaldi będzie genialny i strasznie mnie irytuje, jak ktoś mówi, że jest za stary. To nie wiek się liczy tylko charakter ;)

  4. Serio panie Baker, był pan częścią tego serialu przez tyle czasu i myśli pan, że grono fanów ogląda go tylko dla ładnych buziek? Chyba nie docenia pan magii Doctora Who. Ja już teraz spotykam się z wypowiedziami: „Nie wiem, jaki będzie ten Doctor Capaldiego, ale mam przeczucie, że może być moim ulubionym!” Tak, właśnie z ust dziewczyn. A osobiście – jestem zachwycona wyborem Capaldiego, nie mogę się doczekać!

  5. Gdy zaczęłam oglądać Doctor Who, to nawet nie wiedziałam jak wyglądają aktorzy. Zachęciła mnie fabuła.

  6. Z perspektywy lat to trzeba się z Colinem zgodzić. Przez pierwsze 26 lat serial może miał widownię mieszaną, ale wśród fanów (nie casuali oglądających Who w sobotni wieczór) osoby płci męskiej byli w większości. Teraz liczby są bardzo porównywalne, natomiast u nas dziewczyny są w większości (wystarczy popatrzeć na zjazdy, spotkania, skład użytkowników OG itp.).

  7. Ja musze się przyznać, że zaczęłam oglądać DW bo… no bo po prostu David :) No ale potem tak spodobała mi się fabuła,że do dziś oglądam ten serial. Ale i tak, jak dla mnie Peter nie może konkurować z 10th. Mam po prostu sentyment do Tennatna, bo to on wprowadził mnie we Whoniversum, i już pozostanie moim Doctorem. No, także David nie ma konkurencji jak dla mnie, ale wydaję mi się że Peter i tak db suuuuper Doctorem(ale nie lepszym) xD

  8. W każdym Doktorze jest coś, co urzeka. Moim idolem jest Tennant, ale nie odrzucam żadnego z nich, bo każdy jest wartościowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *