Roger Allam chciałby wystąpić w „Doktorze Who”

Roger Allam, znany brytyjski aktorwyraził w wywiadzie dla Radio Times chęć zagrania w Doktorze Who.

Aktor, dla widzów telewizyjnych najlepiej znany jest jako szef Endeavoura i stróż prawa, inspektor Fred Thursday w serialu Endeavour, a także Prothero z V jak vendetta czy Douglas ze słuchowisk z serii Cabin Pressure. Jednak Roger nie miałby nic przeciwko przejściu na „złą stronę” prawa, by wystąpić przeciwko Doktorowi.

Przyznał, że był jednym z dzieci, które chowały się za kanapą, gdy tylko zaczynał się Doktor Who i że bardzo chciałby załapać się na rolę jakiejś paskudnej postaci w kochanym przez wszystkich serialu.

Roger

Bardzo chciałbym to zrobić. Zagranie złoczyńcy byłoby świetne.

Na razie będzie musiał się skupić na ściganiu przestępców na naszej planecie razem z detektywem Endeavourem Morsem, ale nigdy nie mów nigdy. Kto wie, może kiedyś TARDIS pojawi się na ulicach Oxfordu w latach sześćdziesiątych? Nie takie rzeczy działy się w Whoniwersum.

A czy wśród nas są jacyś fani serialu EndeavourCabin Pressure czy innych produkcji, w których wystąpił ten znany brytyjski aktor? Jak myślicie, czy Roger Allam sprawdziłby się w roli złoczyńcy?

Źródło: RadioTimesWiecznie roztrzepana studentka, kochająca światy fantasy i science fiction. Od zawsze z nosem w książce, nie wyobrażająca sobie życia bez swoich ulubionych seriali i filmów. Zafascynowana Doktorem od małego i stawiająca go na 1. miejscu listy cudów wszechświata.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *