Raport z planu – seria 12: Teneryfa (01.04 – 05.04)

Zdjęcia do nowej serii wciąż trwają. 1 kwietnia ekipa filmowa przyleciała na Wyspy Kanaryjskie, a konkretnie Teneryfę. Jodie Whittaker dotarła na miejsce tego samego dnia. Jedna ze stewardess zrobiła sobie z nią zdjęcie na pokładzie samolotu.

https://www.instagram.com/p/Bvu_uzKlhNS/?utm_source=ig_embed

Mimo że Jodie pojechała tam, by pracować nad nową serią, w wywiadzie dla Audi powiedziała, że lubi być na planie w innym kraju:

Bardzo się ekscytuję, gdy wsiadam do samolotu i lecę do jakiegoś ciepłego kraju. To chyba dlatego, że w Wielkiej Brytanii mamy taką kapryśną pogodę. Nie ma nic lepszego niż myśl, że przez jakiś czas nie będzie padać.

Jeden z fanów dostrzegł Tosina Cole’a i Mandip Gill w hotelu. Nie załączył zdjęcia, bo nie chciał im przeszkadzać.

Zdjęcia rozpoczęły się 2 kwietnia.

W dwóch następnych dniach ekipę otaczały sosny rosnące na wulkanicznej ziemi przy Montaña Samara niedaleko góry Teide.

5 kwietnia miejscem zdjęć było Santa Cruz. Na planie można było zobaczyć Doktor i jej towarzyszy w niecodziennych ubraniach. Jednemu z fanów udało się zrobić zdjęcie ekipie filmowej, znajdowali się oni przy Auditorio de Tenerife.

Niedawno dzięki CV Julii Foster dowiedzieliśmy się, że zagra ona w najnowszej serii. Poznaliśmy również nowego reżysera: jest to Lee Haven Jones.

Nie wiemy jeszcze, w jaką rolę wcieli się ta aktorka. Na stronie jej agenta widnieje tylko informacja, że aktualnie kręci sceny do nowej serii.

5 kwietnia ekipa zakończyła zdjęcia do 2 bloku.Geek-Teen który kocha wszystkie brytyjskie produkcje. Wielki fan SuperWhoLock, oraz zawodowy pijacz kawy i herbaty.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *