Raport z planu – seria 12: Walia i Tredegar House (10.04 – 02.05)

Od 8 do 10 kwietnia ekipa serialu kręciła sceny do nowej serii w studiu Roath Lock Studios w Walii. Widziano tam aktorów ubranych w ekstrawaganckie i misternie uszyte kostiumy. Mieli na sobie dziwny make-up oraz peruki. Na ich ustach znajdowały się przedmioty podobne do kryształów. Zdjęcie opublikował Jordan Ring, jeden z uczestników programu Love Island, który nagrywany jest w tym samym studiu. Zostało ono usunięte z serwisu Instagram.

Ten blok produkcyjny obejmuje drugi i trzeci odcinek 12 serii.

11 kwietnia widziano Bradleya Walsha na Barry Islands. W przerwach robił sobie zdjęcia z fanami.

Gdzieś tam kręcił się też podobny do Walsha mężczyzna w takim samym stroju. Wcześniej opublikowano ogłoszenie castingowe do roli dublera, nie mamy jednak informacji, do czego dokładnie był potrzebny.

Bradley nosi te same ubrania, które miał na sobie 26 marca oraz na Teneryfie 5 kwietnia. Dzięki temu możemy stwierdzić, że te sceny wciąż kręcone są w 3 bloku, na który składa się trzeci i czwarty odcinek.

Od 30 kwietnia do 2 maja zdjęcia realizowane były w Tredegar House, w którym kręcono odcinki z Davidem Tennantem. Posiadłość pojawiła się m.in. w odcinkach Kosmiczna inwazja („The Christmas Invasion”), Nowa Ziemia („New Earth”), Armia duchów („Army of Ghosts”) i Ząb i pazur („Tooth and Claw”).

Fanom udało się dostrzec Jodie Whittaker w smokingu, widziano również Bradleya Walsha. Nie zauważono, żeby na planie byli obecni Mandip Gill i Tosin Cole.Geek-Teen który kocha wszystkie brytyjskie produkcje. Wielki fan SuperWhoLock, oraz zawodowy pijacz kawy i herbaty.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *