„I Love the Bones of You” – zapowiedź autobiografii Christophera Ecclestona

Brytyjski aktor postanowił podzielić się historią swojego życia. Zapowiedziano wydanie biografii Christophera Ecclestona, której autorem jest on sam. Opisuje książkę następująco:

Mój ojciec był „zwykłym człowiekiem”, co oczywiście oznacza, że był całkowicie niezwykły. Chcę uchwycić jego osobę i jego wpływ na moje życie oraz karierę.

Na obrazie znajduje się Christopher Eccleston z założonymi rękami. Posiada on kilkunastodniowy zarost i jest ubrany w szarą dresową kurtkę. Za aktorem możemy dostrzec góry oraz morze/jezioro.

Tak prezentuje się opis książki zawarty na oficjalnej stronie Amazona:

Opierając się na swoich wspomnieniach, Chris opisuje barwne aspekty dorastania w salfordskim robotniczym gospodarstwie domowym w latach 70. wraz z rodzeństwem, kochającą matką i totemiczną postacią jego pracowitego, poważnego i socjalistycznego ojca – Ronnie’ego. Pozycja ta odpowie na pytanie, w jaki sposób zmieniło się życie Christophera Ecclestona od potencjalnej przyszłości w fabryce karmy dla zwierząt na jego rodzinnym północnym-zachodzie do głęboko zakorzenionego pragnienia występowania na scenie, co później przerodziło się w rozkwitającą karierę aktorską – począwszy od jego oszałamiającego debiutu w filmie Dawaj! („Let Him Have It”), poprzez stanowiący punkt zwrotny w karierze Brytyjczyka miniserial pt. Our Friends in the North, aż po tytułową rolę w reaktywowanym kultowym Doctor Who. W ciągu ostatnich trzech dekad był wielokrotnie nominowany do nagrody BAFTA.

Na tej ścieżce sławy i fortuny leży również człowiek wciąż związany ze swoim rodzinnym miastem Salford, polityką, rodziną, a zwłaszcza ukochanymi rodzicami. Chris otwarcie opowie o stracie ojca oraz zmaganiach rodziny z tym, by poradzić sobie z jego pogarszającym się stanem zdrowia w ciągu jego ostatnich 10 lat. To zmagania tysięcy brytyjskich rodzin. Rozdzierające serce, szczere i często wzruszające wspomnienia mężczyzny przywiązanego do swoich korzeni i żałobie po stracie ojca, który to w nim zaszczepił.

Książka liczyć będzie 400 stron, a jej premiera jest zapowiedziana na 19 września 2019 roku. Można ją kupić w ramach przedsprzedaży tutaj.

I jak? Jesteście ciekawi tego, co napisze Christopher Eccleston?

Źródło: The Doctor Who SiteIntrowertyczny pracoholik, dla którego „Doctor Who” jest ucieczką od szarej rzeczywistości. Miłośnik kawy, kina oraz komiksów. Whoviańskie serce oddał Dwunastemu, a duszę Ósmemu Doktorowi. Po godzinach wielki fan twórczości Davida Lyncha i Denisa Villeneuve'a. Od niedawna z wypiekami na twarzy zgłębia również fascynujące uniwersum „Transformers”.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *