Seria 4 – specjalne wydanie na Blu-ray w steelbooku

Zgodnie z przypuszczeniami fanów, zapowiedziano wydanie kolejnego sezonu Doctor Who na Blu-ray w tzw. steelbooku. Tym razem w specjalnym (metalowym) pudełku ukazać się ma seria czwarta.

Będzie to doskonała okazja do ponownego obejrzenia wszystkich epizodów, które emitowane były podczas jednego z – zdaniem krytyków oraz widzów – najlepszych momentów w całym serialu po roku 2005. To właśnie z tego okresu pochodzą tak cenione odcinki, jak Ogień Pompejów („The Fires of Pompeii”), Północ („Midnight”) czy chociażby dwuczęściowa opowieść Cisza w bibliotece/Las umarłych („Silence in the Library”/„Forest of the Dead”).

Co więcej, oprócz wspomnianej zawartości, na płytach dostępne będą następujące dodatki:

  • Cały czwarty sezon telewizyjnej produkcji pt. Doktor Who: Ściśle tajne („Doctor Who Confidential”);
  • Wideodzienniki z planu;
  • Zbiór teaserów i trailerów reklamujących ostatnią serię z udziałem Davida Tennanta w roli głównej;
  • Sceny usunięte w postprodukcji;
  • Specjalny miniodcinek Time Crash powstały w ramach charytatywnej akcji Children in Need;
  • Komentarze aktorów oraz członków ekipy produkcyjnej;
  • i wiele więcej!

Na obrazie znajduje się metalowe pudełko (tzw. steelbook) na płyty Blu-ray. Stronia frontowa przedstawia Dziesiątego Doktora oraz jedną z jego towarzyszek - Donnę. Z tyłu widnieją zaś Davros, dwa Daleki oraz TARDIS z napisem „BAD WOLF” zamiast standardowego „POLICE PUBLIC CALL BOX”.

Premiera steelbooka wraz z płytą zapowiedziana jest na 27 maja 2019 roku. Można go zakupić w ramach przedsprzedaży tutaj.

I jak? Skusicie się na drobny wydatek?

Źródło: Doctor Who News

 

 

 Introwertyczny pracoholik, dla którego „Doctor Who” jest ucieczką od szarej rzeczywistości. Miłośnik kawy, kina oraz komiksów. Whoviańskie serce oddał Dwunastemu, a duszę Ósmemu Doktorowi. Po godzinach wielki fan twórczości Davida Lyncha i Denisa Villeneuve'a. Od niedawna z wypiekami na twarzy zgłębia również fascynujące uniwersum „Transformers”.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *