Radio Times świętuje 50-lecie Doktora

Popularny brytyjski tygodnik Radio Times także dołączył do mediów świętujących 50-letnią obecność Doktora na ekranach telewizorów (a we współczesnych czasach, często monitorów), oferując coś specjalnego dla kolekcjonerów.

W sprzedaży znajdzie się numer z 12 różnymi okładkami, na których znajdziemy nie tylko jedenastu dotychczasowych Doktorów oraz Doktora w wykonaniu Johna Hurta, ale także najważniejszych z przeciwników, z którymi każda inkarnacja musiała się zmierzyć.

Poniżej znajdziecie udostępnione okładki (by je powiększyć, wystarczy kliknąć). Ci z Was, którzy są bardziej spostrzegawczy zauważą, że  płynnie przechodzą jedna w drugą:

W numerze dodatkowo:
– tekst o dziedzictwie kulturowym serialu i jego sile, która przetrwała 16-letnią przerwę, napisany specjalnie przez Stevena Moffata
– wywiady z Mattem Smithem, Davidem Tennantem oraz Johnem Hurtem
– wyznanie miłości serialowi przez dyrektora generalnego BBC, Tony’ego Halla
oraz wiele innych wywiadów i tekstów przypominających przeszłych Doktorów. Dodatkowo tygodnik oferuje interaktywną wersję numeru, dostępną dla posiadaczy tabletów i smartfonów ze ściągniętą odpowiednią aplikacją.

Źródło: doctorwhotv.co.ukJoanna Cichoń Serce ma dość pojemne - pomieści słuchowiska, Classic Who, Ósmego, dzierganie, kakao, białą czekoladę. Ma nadzieję, że mózg także trochę pomieści informacji w sobie - ciągle trwa w ambicji pochłonięcia wiedzy z TARDIS Data Core.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *