Przewodnik po klasycznych seriach – startujemy!

Na stronie pojawiła się nowa część przewodnika – zabieramy się za Classic Who!

Na naszej stronie w zakładce Przewodniki możecie znaleźć nowość – po zakończeniu zabawy z nowymi seriami zabraliśmy się za klasyczne. Na razie proponujemy wam przeczytanie opisów odcinków z Pierwszym Doktorem (i kilku z Drugim). Kolejne sezony powoli się opisują! Mamy nadzieję, że w ten sposób porządkujemy trochę dla was ogrom Classic Who i zachęcimy was do sięgnięcia po te pierwsze, czarno-białe, ale bardzo ciekawe historie.

A może już je macie za sobą? Kto się nie przestraszył i zdecydował się zaprzyjaźnić z Williamem Hartnellem? Jak wam się podobają jego odcinki?Wiecznie roztrzepana studentka, kochająca światy fantasy i science fiction. Od zawsze z nosem w książce, nie wyobrażająca sobie życia bez swoich ulubionych seriali i filmów. Zafascynowana Doktorem od małego i stawiająca go na 1. miejscu listy cudów wszechświata.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

2 thoughts on “Przewodnik po klasycznych seriach – startujemy!

  1. okej, owacje na stojąco za te pierwsze 4 sezony. czysta perfekcja.
    znaczy się, ciężko mi stwierdzić, na ile to by pomogło komuś potrzebującemu takiego przewodnika (chociaż wiem, że napisać niespoilerową recenzję ciężko), ale za to ubawiłam się niepomiernie na sekcji „wewnętrze dowcipy”, znaczy się, „co wyniesiesz z tego odcinka”, i czekam niecierpliwie na dalszy ciąg :D

  2. Fajne opisy, i chwała Wam za to że nie piszecie na wstępie jaki Doktor występuje w danej historii! Jednakże mam 2 'ale’.
    1) W opisie „Marco Polo” coś… Nie gra. Wszędzie wypisujecie imiona bohaterów a w nawiasach nazwiska aktorów, ale przy tej historii zrobiliście odwrotnie z nazwiskami Polo/Eden i Kubilaj-Chan/Miller. Tzn może gdzieś indziej też, ale tu na pewno XD
    2) Choć same opisy są ostrożne, to niektóre 'żarty wewnętrzne’ jak to ujęła Blownie jednak zdradzają wydarzenia; tak jest tylko ze 2-3 razy ale niestety jest.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *