Premiera ósmej serii już dziś w Cardiff!

To już dziś! Tłumy fanów serialu czekają w Cardiff na światową premierę ósmej serii Doktora Who! Wszystkie zdjęcia, plotki i filmiki lądują na żywo na WalesOnline.co.uk.

Geronimo! Allons-y! Nadszedł ten dzień! Premiera ósmej serii Doktora Who będzie miała miejsce dosłownie za chwilę, w Cardiff, w obecności dużej części ekipy serialu – między innymi pojawili się tam Peter Capaldi, Jenna Coleman i Steven Moffat. Całe masy whovian gromadzą się w centrum miasta, bo właśnie dziś fani mają możliwość po raz pierwszy zobaczyć Petera Capaldiego w roli Dwunastego Doktora z Clarą, w którą wciela się Jenna Coleman, u boku!

Premiera ma miejsce o 13:40 polskiego czasu.

TUTAJ na bieżąco aktualizowane są zdjęcia i filmy z wydarzenia, możecie je również śledzić na twitterze (@walesonline).

Pamiętajcie, że takie wydarzenie wiąże się z pewnością z pojawieniem się w sieci spoilerów. Bądźcie ostrożni, for God’s sake!

 

 Śpiewaczka operowa, baristka pracująca z kawą speciality, wielka fanka jogi i Murraya Golda. Za Peterem Capaldim wyemigrowała do Szkocji - to coś mówi o poziomie fangirlowania. Gdyby miała drugie życie, zostałaby astronomem. Albo astronautką. Albo obiema, bo w sumie czemu nie?

Gallifrey.pl wszystko o serialu Doctor Who

10 thoughts on “Premiera ósmej serii już dziś w Cardiff!

  1. Owszem, telewizyjna jest. Jednak w ramach Doctor Who The World Tour przepremierowy pokaz odbywa się właśnie w tym momencie w Cardiff.

     1. Pff, raczej miasto, w którym jest szczelina w czasie, gdzie TARDIS może sobie naładować bateryjki, w dodatku pieczę nad szczeliną sprawuje Torchwood. Nie musimy tutaj wciskać ludziom takich rzeczy jak „Doctor Who to tylko serial”. Bądźmy poważni i szanujmy się wzajemnie, a może ktoś z nas zostanie kiedyś towarzyszem Doctora. ;)

      1. No wiesz, jeśli teoria Wieloświatu jest prawdziwa to wszystko jest możliwe :) Jeśli nie wiesz co to jest, na Youtube jest nawet dokument o nazwie „Poza kosmosem – Wieloświat”, polecam (-:

 1. 1. A Grandfather

  2. A Flutist

  3. A Sciencetest

  4. A Tramp

  5. A Cricet Player

  6. A Loyer

  7. A Profesor

  8. A Traveler

  X. A Warrirer

  9. A Defender

  10.A Teacher

  11.A Lodger

  The Doctor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *