Pożegnanie z Jenną Coleman?

Szykuje się niespodzianka dla fanów Clary, gdyż Jenna Coleman nie potwierdza (ani nie zaprzecza) udziału w 9 serii.

Wiemy, iż wczoraj rozpoczęło się filmowanie odcinka świątecznego Doktora Who, o czym poinformował sam reżyser, Paul Wilmshurst, na swoim koncie na platformie Twitter dzień wcześniej:

Wiemy o udziale samego Capaldiego, ale co z Jenną Coleman?

Aktorka w niedawnej wypowiedzi dla tygodnika Radio Times tak komentuje brak informacji o jej roli w odcinku świątecznym:

Jest wiele plotek na ten temat. Razem ze Stevenem Moffatem zdecydowaliśmy, że nikogo nie poinformujemy, w którą stronę ten wątek pójdzie. Gdybyście wiedzieli, że jestem, bądź nie jestem, w kolejnej serii – wiedzielibyście, jak ten odcinek się zakończy. Szykujemy dla was niespodziankę, która jest o wiele lepsza, gdy nikt o niej nie wie – na tę chwilę chcemy ten stan utrzymać.

Źródło: doctorwhotv.co.ukJoanna Cichoń Serce ma dość pojemne - pomieści słuchowiska, Classic Who, Ósmego, dzierganie, kakao, białą czekoladę. Ma nadzieję, że mózg także trochę pomieści informacji w sobie - ciągle trwa w ambicji pochłonięcia wiedzy z TARDIS Data Core.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

6 thoughts on “Pożegnanie z Jenną Coleman?

  1. Chciałabym by odeszła na dobre i dała szanse komuś nowemu, ale po powyższym wyznaniu czuję, że odejdzie, ale za jakiś wróci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *