Pożegnanie z Jenną Coleman?

Szykuje się niespodzianka dla fanów Clary, gdyż Jenna Coleman nie potwierdza (ani nie zaprzecza) udziału w 9 serii.

Wiemy, iż wczoraj rozpoczęło się filmowanie odcinka świątecznego Doktora Who, o czym poinformował sam reżyser, Paul Wilmshurst, na swoim koncie na platformie Twitter dzień wcześniej:

Wiemy o udziale samego Capaldiego, ale co z Jenną Coleman?

Aktorka w niedawnej wypowiedzi dla tygodnika Radio Times tak komentuje brak informacji o jej roli w odcinku świątecznym:

Jest wiele plotek na ten temat. Razem ze Stevenem Moffatem zdecydowaliśmy, że nikogo nie poinformujemy, w którą stronę ten wątek pójdzie. Gdybyście wiedzieli, że jestem, bądź nie jestem, w kolejnej serii – wiedzielibyście, jak ten odcinek się zakończy. Szykujemy dla was niespodziankę, która jest o wiele lepsza, gdy nikt o niej nie wie – na tę chwilę chcemy ten stan utrzymać.

Źródło: doctorwhotv.co.ukJoanna Cichoń Serce ma dość pojemne - pomieści słuchowiska, Classic Who, Ósmego, dzierganie, kakao, białą czekoladę. Ma nadzieję, że mózg także trochę pomieści informacji w sobie - ciągle trwa w ambicji pochłonięcia wiedzy z TARDIS Data Core.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

6 thoughts on “Pożegnanie z Jenną Coleman?

  1. Chciałabym by odeszła na dobre i dała szanse komuś nowemu, ale po powyższym wyznaniu czuję, że odejdzie, ale za jakiś wróci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *