Materiały promocyjne „Listen”

BBC opublikowało materiały promocyjne do najbliższego odcinka ósmej serii.

Czwarty odcinek ósmej serii zatytułowano „Listen”, a jego brytyjska premiera odbędzie się w sobotę o 20:30 (czasu polskiego) na kanale BBC One, zaś w Polsce dzień później, o godzinie 18:00 na BBC Entertainment.

Natomiast już dziś możemy oglądać 10 fotosów udostępnionych przez BBC w celach promocyjnych.

Tradycyjnie już dysponujemy także filmową zapowiedzią, która ukazała się pod koniec ostatniego odcinka Robot z Sherwood („Robot of Sherwood”).

Wczoraj ukazał się również krótki trailer zapowiadający ten odcinek:

Oglądając zaprezentowane materiały podejrzewam, że będzie to odcinek niezwykle tajemniczy i być może straszny. A czego wy się spodziewacie? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.Mateusz K. - sympatyczny student geografii, miłośnik literatury przygodowej i takiego też kina. Dziwny człowiek, który uwielbia psychologię i amatorsko się nią zajmuje (obserwuje ludzi). Poza tym bardzo lubi pisać.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

9 thoughts on “Materiały promocyjne „Listen”

  1. Pisaliście kiedyś o tym, że aktorka grająca Amy zagrała w bodajże odcinku o Pompejach postać w czerwonym kapturze. Myślę, że wyłaniająca się postać w 14-tej sekundzie w pierwszym trailerze to ona.

  2. Sam zwiastun jest strasznie creepy. Już się boję tego odcinka. Cały fandom schowa się za kanapą… Oh, wait, za kanapą też jest potwór. Ups. RUN…

  3. Ja boję się trochę, że się zawiodę. Zwiastun sugeruje coś bardzo strasznego, straszniejszego od Blink, które było serio creepy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *