Postać Johna Hurta została oficjalnie nazwana

Imię postaci granej przez Johna Hurta zostało oficjalnie ujawnione.

Nowy mini epizod Doktora Who wprowadzający nas do odcinka rocznicowego, nazwany The Night of the Doctor („Noc Doktora”) potwierdził, że postać Johna Hurta została nazwana The War Doctor – Doktor Wojny. 

Prequel do „Dnia Doktora” (The Day of the Doctor) ukazuje Ósmego Doktora, w którego wciela się Paul McGann, ostatnio widziany na ekranie w 1996 roku, kiedy to grał w filmie będącym kontynuacją klasycznych sezonów serialu. Ósmy Doktor regeneruje się na oczach widzów w młodego Johna Hurta.

plmcgann jako doktor1

Mówiąc o pracy z Johnem Hurtem na planie Dnia Doktora w Cardiff na początku tego roku, Matt Smith powiedział:

Ma bardzo ciekawą postać. Dobra, muszę przestać gadać o nim jak nawiedzony. Och, nie mogę, on jest lepszy ode mnie! Może któregoś dnia zbliżę się do tego poziomu aktorstwa, który on reprezentuje. To genialny aktor. Oglądam go z wielkim podziwem, jest naprawdę uroczym człowiekiem.

„Dzień Doktora” (The Day of the Doctor) będziecie mogli obejrzeć o 20:50 polskiego czasu na kanale BBC Entertainment w sobotę 23 listopada.

Źródło: Cultbox


Śpiewaczka operowa, baristka pracująca z kawą speciality, wielka fanka jogi i Murraya Golda. Za Peterem Capaldim wyemigrowała do Szkocji - to coś mówi o poziomie fangirlowania. Gdyby miała drugie życie, zostałaby astronomem. Albo astronautką. Albo obiema, bo w sumie czemu nie?

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

One thought on “Postać Johna Hurta została oficjalnie nazwana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *