David Tennant mówi o Wojnie Czasu

David Tennant ujawnia, że temat Wojny Czasu zostaje podjęty w odcinku rocznicowym The Day of the Doctor (Dzień Doktora).

W wywiadzie nakręconym podczas filmowania odcinka specjalnego wyznaje reporterom BBC America:

Przypuszczam, że podróż Doktora jest formą jego zrehabilitowania po Wojnie Czasu, o której wiemy bardzo mało, lecz zakładamy, że niedawno z niej uciekł. I faktycznie myślę, że historia ta jest podjęta i opowiadana właśnie przez ten wyjątkowy odcinek, który w tym momencie nagrywamy.

Aktor dodaje:

Myślę, że jedną z rozsądnych rzeczy, których Moffat dokonał w tym scenariuszu, jest dotknięcie całej legendy Doktora Who w sposób dramatyczny, ale i fundamentalny, więc nie jest to coś w stylu celebrowania na zasadzie „świętujmy wszyscy!” – chociaż to oczywiście trochę też – ale przede wszystkim na zasadzie zasadniczych zmian w historii Doktora. Być może jest to właściwy sposób na świętowanie pięćdziesięciolecia – ruszenie naprzód z zachowaniem charakteru.

Materiał wideo możecie zobaczyć poniżej:

 

Źródło: DoctorWhoTV


Śpiewaczka operowa, baristka pracująca z kawą speciality, wielka fanka jogi i Murraya Golda. Za Peterem Capaldim wyemigrowała do Szkocji - to coś mówi o poziomie fangirlowania. Gdyby miała drugie życie, zostałaby astronomem. Albo astronautką. Albo obiema, bo w sumie czemu nie?

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *