Rocznicowy trailer – 5 ekscytujących kadrów

Wybrałam dla Was pięć kadrów z trailer rocznicowego odcinka, które są – moim zdaniem – najbardziej ekscytujące.

5. Gallifrey. Wreszcie dużo Gallifrey

Gallifrey to coś, co zawsze budziło we mnie nieograniczoną ciekawość. Wydaje się, że wreszcie poznamy tajemnicę Wojny Czasu i zobaczymy mnóstwo pięknych ujęć planety Władców Czasu. Czy tylko u mnie powoduje to jeszcze większe zniecierpliwienie?

4. Fez powraca

Ukochane nakrycie głowy Jedenastego nie miało zbyt wiele czasu, by błyszczeć – a jednak wszyscy je kochamy. Widok Doktora z fezem na głowie od razu wywołuje uśmiech na mojej twarzy i staje się jednym z głównych powodów, dla których nie mogę się doczekać rocznicowego odcinka.

3. Zygoni

Tajemniczy, straszni, klasyczni, świetnie wykreowani. W jaki sposób pojawią się w fabule?

2. Matt i David na ekranie. W tym samym czasie

Odcinek rocznicowy ma swój szczególny urok zarówno dla fanów Jedenastego, jak i Dziesiątego Doktora. Dla tych, którzy uwielbiają ich obu staje się specjalny dwa razy bardziej. Czy to już Gwiazdka?

1. John Hurt i…

No właśnie, co? Czym jest tajemniczy czerwony kamień? Na co jest gotowy Doktor Johna Hurta? Czyli właściwie… kim jest tajemnicze wcielenie Doktora?

A Was które elementy zaciekawiły najbardziej?Śpiewaczka operowa, baristka pracująca z kawą speciality, wielka fanka jogi i Murraya Golda. Za Peterem Capaldim wyemigrowała do Szkocji - to coś mówi o poziomie fangirlowania. Gdyby miała drugie życie, zostałaby astronomem. Albo astronautką. Albo obiema, bo w sumie czemu nie?

Gallifrey.pl wszystko o serialu Doctor Who

4 thoughts on “Rocznicowy trailer – 5 ekscytujących kadrów

   1. Moim zdaniem chodzi o Moment. Dokładnie ten Moment. I jedyne, czego się teraz boję to… Jak z tego wybrną nasi polscy tłumacze od BBC :P

    Co do Rose, ja mam swoją szaloną teorię, że ta postać to nie Rose, a Bad Wolf, gra tam jakąś wieszczkę,wróżbitkę czy coś. To by wyjaśniało, dlaczego sobie Dziesiąty je piknik z Królową Elżbietą :p

    1. A może Bad Wolf przybrał jej postać. Żeby Doktor nie zrobił mu krzywdy. Może Bad Wolf stanie się osobnym, niezależnym wrogiem..?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *