BBC zapowiada DWA trailery!

Po kilku miesiącach oczekiwań BBC postanowiło wreszcie ujawnić nam kilka smaczków z rocznicowego odcinka „Dzień Doktora”. Brytyjczycy zapowiedzieli, że pokażą dwa trailery.

Jeden z nich zostanie wyemitowany jutro, około godziny 21:00 naszego czasu, bezpośrednio przed serialem Atlantis. Drugi natomiast zostanie pokazany w niedzielę.

Pierwszy materiał z odcinka będziecie mogli zobaczyć już jutro w trailerze, który zostanie wyemitowany tuż przed Atlantis około godziny 20:00 na BBC One. Zaraz potem zostanie umieszczony na stronie, ponieważ jesteśmy pewni, że będziesz chciał zobaczyć go jeszcze raz (i kolejny!), od razu.

To naprawdę wyjątkowy weekend, ponieważ w niedzielę opublikujemy także drugi trailer. Jego różne wersje były już wyświetlane na imprezach branżowych, lecz będzie to premiera jego ostatecznej postaci, wraz z efektami specjalnymi, które uczynią Dzień Doktora jeszcze bardziej niezwykłym.

 

Źródło: DoctorWho TVŚpiewaczka operowa, baristka pracująca z kawą speciality, wielka fanka jogi i Murraya Golda. Za Peterem Capaldim wyemigrowała do Szkocji - to coś mówi o poziomie fangirlowania. Gdyby miała drugie życie, zostałaby astronomem. Albo astronautką. Albo obiema, bo w sumie czemu nie?

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

One thought on “BBC zapowiada DWA trailery!

  1. Najpierw wcale nie pokazywali, teraz będą dwa?! Co z nimi nie tak. Może tak długo nie pokazywali trailera, bo się nie mogli zdecydować, który z dwóch wybrać.
    Hejka BBC, jak dobrze, że wpadliście na to by pokazać dwa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *