Plotki o odejściu Clary i odpowiedź Capaldiego

Ostatnio pojawiły się w sieci plotki jakoby Clara miała odejść w odcinku świątecznym kończącym ósmą serię. Peter Capaldi komentuje owe plotki w następujący sposób…

 Wczorajszego wieczoru, podczas wywiadu w The One Show Peter wypowiedział tajemnicze słowa:

Czytałem ostatnio, że [Clara] może odejść na Święta, ale nie jestem nawet pewien, czy do nich dotrwa. Musicie po prostu oglądać i czekać, a zobaczycie, co się stanie.

To, co mogę powiedzieć, to że jest absolutnie wspaniała. Wykonuje w tej serii nadzwyczajną pracę, bo jest powołana do robienia tego, czego nie musiał robić chyba żaden inny towarzysz. Musi wykazać się niezwykłym zakresem emocji i robi to genialnie.

Uważajcie więc i obserwujcie, co się wydarzy.

Źródło: DoctorWhoTV

Brzmi niezwykle intrygująco. Redakcja drży z niecierpliwości, chcąc już poznać nowego Doktora, a Wy? Jak rozumiecie słowa Petera Capaldiego, dementującego – choć nie do końca – plotki o odejściu kolejnej towarzyszki? Powoli wszystko układa się w całość…Śpiewaczka operowa, baristka pracująca z kawą speciality, wielka fanka jogi i Murraya Golda. Za Peterem Capaldim wyemigrowała do Szkocji - to coś mówi o poziomie fangirlowania. Gdyby miała drugie życie, zostałaby astronomem. Albo astronautką. Albo obiema, bo w sumie czemu nie?

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

3 thoughts on “Plotki o odejściu Clary i odpowiedź Capaldiego

      1. O, a ja pierwsze słyszę! Ciekawe! I w ten sposób wyjaśnilibyśmy wyjście Clary z tamtej pętli żyć Doktora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *