Chris Addison dołączył do obsady

Chris Addison, brytyjski aktor komediowy, zagra w ósmej serii Doktora Who.

Addison jest znany między innymi z roli Olivera Reedera w serialu „The Thick of It” oraz w filmie „In the loop”. Grał tam u boku Petera Capaldiego, grającego Malcolma Tuckera. Został też zapamiętany przez widzów z roli Davida Blooda w serialu Kumple („Skins”).

Ma on wystąpić w obu częściach odcinka finałowego.  W rozmowie
z Radio Times powiedział:

„Czy chciałbyś zagrać w 'Doktorze Who’?” to było najprostsze pytanie, jakie zostało mi kiedykolwiek zadane. To jest spełnienie trzydziestopięcioletniego marzenia. Siedmioletni ja zwariowałby i wcale nie jestem daleki od tego.

Dodał także:

To dobry pomysł na spędzenie kilku tygodni – pracując z ludźmi, z którymi zawsze chciałem pracować, przy programie, który kocham przez całe moje życie. Moja lista rzeczy do zrobienia jest teraz zdecydowanie o wiele krótsza.

Tym samym Addison dołącza do grona aktorów komediowych, którzy wystąpią w ósmej serii, obok między innymi Franka Skinnera. Jak wypadnie w finałowym odcinku? Jak będzie wyglądać jego relacja z Doktorem, granym przez Petera Capaldiego, którego przecież świetnie zna? Dajcie znać, co o tym sądzicie!

Źródło: DoctorWhoTVMateusz K. - sympatyczny student geografii, miłośnik literatury przygodowej i takiego też kina. Dziwny człowiek, który uwielbia psychologię i amatorsko się nią zajmuje (obserwuje ludzi). Poza tym bardzo lubi pisać.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *