Plotka: powrót pewnej postaci w 13 serii i zdjęcia z planu

UWAGA! Poniższy news może zawierać spoiler, ale jak to plotka, nie musi się sprawdzić.

Jodie była widziana wczoraj w dobrym humorze na planie „Doctor Who”. Kręcono sceny w Liverpoolu z Doktor, Yaz i Danem. Aktorka śmiała się i żartowała z ekipą obok TARDIS w czasie wieczornych prac na planie. Poniżej mamy dla Was zdjęcia z planu (kliknijcie, by powiększyć). Czyżby to była scena, w której Dan zostaje towarzyszem na stałe?

Mamy także filmik z planu:

W pamięć ekipie na pewno zapadł pewien fan biegania:

John Bishop zgodził się zrobić sobie z nim zdjęcie.

Jednak co dużo ciekawsze – i tu zaczyna się plotka – na Twitterze pojawiły się doniesienia, że w tym samym mieście zauważono Catherine Tate. Czy to mógł być przypadek, czy też oznacza to, że w 13 serii możemy liczyć na gościnny występ Donny?

Sądzimy, że wielu fanów mogłoby się ucieszyć z takiego obrotu spraw. Jednakże inni użytkownicy Twittera studzą emocje, sądząc że jednak nie o to chodzi. Jeden z nich stwierdził:

Catherine Tate przyjechała do Liverpoolu na zdjęcia do nowego komediowego serialu dla Channel 4 i po prostu jest dobrą znajomą kolegi po fachu Johna Bishopa, który też jest komikiem. Nie gra w „Doctor Who”.

Na razie nie ma żadnego komunikatu ze strony BBC w tej sprawie. Może się jednkaże okazać, że podobnie jak w sprawie regeneracji Trzynastej Doktor BBC nabierze wody w usta i na razie niczego pewnego się nie dowiemy. Wprawdzie nie mielibyśmy nic przeciwko powrotowi Donny, ale sądzimy że raczej się to na razie nie stanie. Choć już ostatnio udało się wiarygodnie ukryć powrót Jacka w 12 serii, więc kto wie? Może plotka okaże się prawdą.

Chcielibyście zobaczyć przygodę Donny i Trzynastej?

Ośmioodcinkowa seria 13 wróci jesienią tego roku, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z założonym planem i nie będzie opóźnień.

Źródło:Doctor Who TV , Twitter oraz InstagramFan Dwunastego, Dziesiątego i Jedenastego. Planuje pewnego dnia obejrzeć całe Classic Who. Do redakcji Gallifrey.pl dołączył w 2019 roku, a od 2020 jest redaktorem naczelnym. Nałogowy czytelnik (do tego stanu doprowadził go m.in. Harry Potter), chętnie ogląda seriale i filmy fantasy oraz sci-fi. Filmy Marvela są mu nieobce, komiksowo woli jednak DC. Chętnie zagra w gry (zarówno planszowe jak i komputerowe) i ucieknie z pokoju zagadek. Z wykształcenia robotyk, z zawodu programista baz danych.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *