Pierwszy polski pokaz odcinka 11 serii podczas Warsaw Comic Con

Wczoraj, podczas czwartej odsłony Warsaw Comic Con, polscy fani Doctor Who otrzymali od BBC Poland miłą niespodziankę w postaci projekcji pierwszego odcinka jedenastej serii – Kobiety, która spadła na Ziemię („The Woman Who Fell to Earth”).

Pokaz odbył się nie byle gdzie, bo na głównej scenie imprezy. Można uznać, że wydarzenie było swego rodzaju przedpremierą najnowszej serii, gdyż emisja na polskim kanale BBC First planowana jest dopiero na 26 listopada. O samym odcinku powiedziano już wiele, ale w kontekście tego pokazu warto wspomnieć o jednej rzeczy – dopiero profesjonalne nagłośnienie, takie jak to podczas imprezy, pozwala w pełni wybrzmieć muzyce nowego kompozytora serialu, Seguna Akinoli. Jest w niej wiele subtelności, które łatwo zatracić bez odpowiedniego sprzętu!

Pokaz przyciągnął grono whovian, którzy z wyraźną przyjemnością obejrzeli nowy odcinek w takich warunkach (oryginalna ścieżka dźwiękowa i polskie napisy). Kolejna niespodzianka miała miejsce po samym pokazie – uczestnicy otrzymali torby BBC First oraz notatniki z Trzynastą Doktor. Drogie BBC Poland, dziękujemy – uprzejmie informujemy, że zauważamy takie działania, bardzo nas cieszą i prosimy o więcej!

pokaz na warsaw comic con

One thought on “Pierwszy polski pokaz odcinka 11 serii podczas Warsaw Comic Con

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *