Emisja 11 serii w Polsce

Doczekaliśmy się! Wiemy już, że nadchodząca 11 seria będzie emitowana na polskim kanale BBC First. Pierwszy odcinek zobaczymy 26 listopada o 18:30, a więc z półtoramiesięczną obsuwą w stosunku do emisji na BBC One (premiera brytyjska już w najbliższą niedzielę, 7 października).

Kanał BBC First startuje miesiąc wcześniej – 26 października. Zastąpi BBC HD i ma specjalizować się w brytyjskich serialach co, przyznajcie sami, brzmi jak marzenie. Nadawane tam programy będą mieć polskie i angielskie napisy.  Tutaj możecie obejrzeć bardzo obiecujący trailer nowej stacji: klik.

BBC First jest adresowany do publiczności poszukującej oryginalnych, innowacyjnych brytyjskich seriali typu premium. Dzięki nagrodzonym i uznanym twórcom i aktorom, oferuje swoim widzom wyjątkową możliwość przeżywania opowieści, które nie tylko wciągają i bawią, ale także pobudzają do refleksji.

BBC zawsze było pionierem niebanalnych seriali. Cenimy śmiałość i odwagę, łącząc się z widzami spragnionymi opowieści, które są wyzwaniem oraz bawią i pochłaniają bez reszty.

Nasza obietnica to brytyjska narracja, której nie można przegapić, zabierająca Cię w zdumiewającą podróż. Od nowych perspektyw po świeże spojrzenie na klasykę – dostarczamy naszym widzom doskonałe dramaty i komedie w znanej i cenionej obsadzie.

Polscy widzowie będą więc musieli trochę poczekać, ale nie bardzo długo. Ogromnie nas cieszy ta informacja. Na pewno będziemy oglądać! A wy? Jakie brytyjskie seriale poza Doctor Who lubicie albo skorzystacie z okazji, by wreszcie obejrzeć?

Źródło: BBC First PolskaExnaczelna Gallifrey na wygnaniu. Zapraszam na Whosome.pl!

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

3 thoughts on “Emisja 11 serii w Polsce

  1. Jeśli chodzi o mnie to mam kilka np. Hotel Babylon lub Śmierć pod palmami (Death in paradise),ale to oznacza brak lektora,co trochę mnie cieszy i smuci. Cieszy,bo nie będzie obsuwy pomiędzy kwestiami.Smuci,bo lubię wersję z lektorem,aczkolwiek mogliby się pokusić o pełny dubbing na polski. To jest tylko moja opinia, możecie się ze mną nie zgadzać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *