Piąty i Dziesiąty Doktor łączą siły w walce z Cybermenami

Dobra wiadomość dla miłośników słuchowisk oraz mini-odcinka Time Crash. Już w czerwcu bieżącego roku nakładem firmy Big Finish ukaże się druga część serii Out of Time, gdzie tym razem Piąty Doktor grany przez Petera Davisona spotka Dziesiątego (David Tennant).

Paryż, rok 1809. Piąty Doktor robi sobie wycieczkę po Katakumbach i spotyka pyskatą Agentkę Czasu robiącą to samo… Paryż, rok 1944. Dziesiąty Doktor nie trafia do celu i ląduje w okupowanej Francji. Ukrywa się przed nazistami – w Katakumbach. Zderzenie linii czasowych dwóch Doktorów wywołuje temporalną katastrofę, umożliwiając Cybermenom przejęcie władzy nad Ziemią. Doktorzy muszą cofnąć się w czasie aby znaleźć źródło cyberinwazji i zamknąć Bramy Piekieł.

Autorem scenariusza jest walijski pisarz David Llewellyn, znany już fanom z kilkunastu innych słuchowisk oraz dwóch doskonałych książek: The Taking of Chelsea 426 z Dziesiątym oraz Night of the Humans z Jedenastym. W obsadzie natomiast oprócz naszych Doktorów usłyszymy też Nicholasa Briggsa jako Cybermenów oraz Marka Gatissa w roli Josepha Delona. W krnąbrną Agentkę Czasu Tinę Drake wcieli się Shelley Conn znana z produkcji takich jak Terra Nova czy Liar.

Przygodę tę można już zamawiać na stronie Big Finish w przedsprzedaży w postaci CD lub do pobrania, odpowiednio za 10.99 i 8.99 funtów.

Źródło: Radio TimesAnglista w trakcie regeneracji w psychologa. Miłośnik gier karcianych, japońskich superherosów i przygód Doktora (których nie pisał Chris Chibnall :p )

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *