Peter Capaldi chciałby zobaczyć genezę Cybermenów

Peter Capaldi nigdy nie krył, że chciały aby Cybermeni z Mondasu powrócili w Doktorze Who, a teraz podzielił się pomysłami co do tego jak można by to zrobić.

W wywiadzie dla Doctor Who Fan Show powiedział:

Powinniśmy albo zobaczyć jednego z Cybermenów stających się Władcą Czasu i w jakiś sposób rozprzestrzeniającego tę umiejętność, dzięki czemu uzyskaliby dostęp do czasu i przestrzeni. Albo byłoby dobrym pomysłem, gdybyśmy dostali „Genezę Cybermenów”. Gdybyśmy znaleźli Doktora na samym Mondasie i zobaczyli jego przygodę, w czasie której odkrywa on właśnie tworzonych Cybermenów.

Faktem, który najwyraźniej uciekł mu z pamięci jest, że w rzeczywistości poznaliśmy już początki Cybermenów – miało to miejsce w historii „The Tenth Planet” z 1966 roku, w której to Pierwszy Doktor odkrywa przyczyny powstania Cybermenów. A może Capaldi ma pomysł na rozwinięcie lub ubogacenie tego wątku?

Wśród potworów, które aktor chciałby ponownie zobaczyć znaleźli się między innymi Axoni, Daemony, Zarbie i Menoptery.

Capaldi zdradził również które odcinki Doktora Who ogląda, gdy ma gorszy nastrój. Są to Rose, Dziewczynka w kominku („The Girl in the Fireplace”), Wampiry w Wenecji („Vampires of Venice”), Pierścienie Akhatenu („The Rings of Akhaten”), „Ark in Space”, „Frontier in Space”, „Terror of the Autons”, „The Dalek Invasion Earth”, „The Web of Fear” oraz „The Mind Robber”.

Czy Wy również macie listę odcinków, które oglądacie, by poprawić sobie humor? Dajcie nam znać w komentarzach!

Źródło: doctorwhotv.co.ukUwielbia herbatę, seriale (zwłaszcza brytyjskie) i superbohaterskie filmy. W przerwach pomiędzy seansami kolejnych odcinków lub filmów, udaje że studiuje. Gdyby mogła nie dorastałaby.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *