Capaldi sugeruje powrót do pamiętnej sceny

Peter Capaldi zdradza, że w nowej serii być może zobaczymy wydarzenia towarzyszące pamiętnej scenie Dwunastego Doktora z odcinka rocznicowego.

Chodzi o pierwszą scenę Petera Capaldiego w roli Doktora, z kadrem na jego oczy, dołączającego do pozostałych inkarnacji, aby uratować Gallifrey i zakończyć Wojnę Czasu w odcinku Dzień Doktora („The Day of The Doctor”).

Aktor zapytany, czy w dziewiątej serii pojawią się nawiązania do tego wydarzenia odpowiedział twierdząco, potem jednak zaczął owijać w bawełnę:

Wiem o sprawach, które zostaną odkryte w 11 odcinku i wiem o pewnych rzeczach, które wydarzą się w odcinku 12. Nie wiem dokładnie, o co chodzi, ale… wkrótce sami zobaczycie!

To już kolejne niejasne informacje dotyczące wydarzeń w dziewiątej serii, które jednak sprawiają, że my coraz bardziej nie możemy doczekać się premiery. A jak wy myślicie? Co kryje się za słowami Capaldiego?

Źródło: CultBoxMateusz K. - sympatyczny student geografii, miłośnik literatury przygodowej i takiego też kina. Dziwny człowiek, który uwielbia psychologię i amatorsko się nią zajmuje (obserwuje ludzi). Poza tym bardzo lubi pisać.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

One thought on “Capaldi sugeruje powrót do pamiętnej sceny

  1. Ja wiem że na pewno w tej serii będzie ta scena bo jak pamiętam dobrze , w 9 sezonie miał być jakiś odcinek związany z Day of The Doctor więc nawet nie trzeba spekulować bo to jest pewne.Nawet jakby się przyjrzeć można zauważyć w tej scenie z dnia doctora że 12-nasty ma na sobie brązowy płaszcz-taki samy jaki mogliśmy zobaczyć na zdjęciach z planu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *