Otwarcie planu filmowego dziewiątej serii

Dziś oficjalnie otwarto plan filmowy w Cardiff, a także ujawniono kolejnego autora jednego z odcinków dziewiątej serii.

W wywiadzie dla Radio Times BBC oficjalnie potwierdziło rozpoczęcie kręcenia zdjęć dla nadchodzącej serii. Plan filmowy tradycyjnie znajduje się w Cardiff.

Jak wiemy z odcinka świątecznego, Jenna Coleman na pewno pojawi się w dziewiątej serii, co uczyni graną przez nią postać towarzyszem z najdłuższym „stażem” u boku Doktora – przynajmniej od wznowienia serialu w 2005 roku.

Wiadomo także, że najbliższy odcinek zatytułowany został The Magician’s Apprentice (w luźnym tłumaczeniu: „Uczeń czarnoksiężnika”), co może sugerować zmianę roli Clary w stosunku do Doktora. Wszystko to są jednak czyste dywagacje; natomiast pewnym jest, że Catherine Tregenna napisze jeden z odcinków dziewiątej serii.

Źródło: Radio TimesKatarzyna J. - absolwentka anglistyki, a zarazem wielbicielka szeroko pojętej literatury i kinematografii. Ostatnio zafascynowana językiem i światem (pop)kultury Korei Południowej. Gallifreyański Kot Schrödingera - losowo znika i pojawia się w składzie redakcji.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

9 thoughts on “Otwarcie planu filmowego dziewiątej serii

  1. no właśnie dopiero ma1.5 sezonu + 9( nie wiemy czy cały sezon) mogłaby zostać do końca 9 serii.mam nadzieje na 2 towarzyszy w tej serii !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *