Nowy zwiastun 1 sezonu „Doktora Who” i data premiery

Po odcinku świątecznym dowiedzieliśmy się, że Doktor Who powróci w maju. W związku z tym krążyły różne spekulacje i teorie, kiedy dokładnie rozpocznie się nowy sezon i na którą majową sobotę przypadnie jego premiera. Wypuszczony dzisiaj zwiastun rozwiewa te wątpliwości – wizytę u Doktora mamy umówioną 11 maja. A oto zwiastun:

Russell T Davies powiedział:

Nareszcie, to ogromna przyjemność móc odkryć przed wami cały nowy sezon wspólnych przygód Doktora i Ruby. Potwory! Pościgi! Wrogowie! Tajemnice! I przerażający sekret, który rozciąga się w czasie i przestrzeni od dekad. Nie przegapcie ani sekundy!

Na krótko przed premierą nowego zwiastuna na oficjalnych kanałach serialu w mediach społecznościowych pojawił się też nowy plakat:

Pierwszy sezon będzie składał się z 8 odcinków (a zimą pojawi się tegoroczny odcinek świąteczny) dostępnych na platformie Disney+. Odcinki tak jak do tej pory będą posiadać polskie napisy i dubbing, a ukazywać się będą co tydzień (za wyjątkiem dwóch pierwszych, które zadebiutują symultanicznie 11 maja).

Widzowie w Wielkiej Brytanii, po raz pierwszy w historii, również będą mogli od razu zobaczyć aż dwa nowe odcinki – pojawią się one na BBC iPlayer o północy czasu lokalnego, zanim zostaną wyemitowane tego wieczoru na BBC One, przed finałem Konkursu Piosenki Eurowizji.

Dajcie znać na Discordzie i TARDISawce, co najbardziej przykuło Waszą uwagę w najnowszym zwiastunie.

Tekst będzie aktualizowany.Fan Dwunastego, Dziesiątego i Jedenastego. Planuje pewnego dnia obejrzeć całe Classic Who. Do redakcji Gallifrey.pl dołączył w 2019 roku, a od 2020 jest redaktorem naczelnym. Nałogowy czytelnik (do tego stanu doprowadził go m.in. Harry Potter), chętnie ogląda seriale i filmy fantasy oraz sci-fi. Filmy Marvela są mu nieobce, komiksowo woli jednak DC. Chętnie zagra w gry (zarówno planszowe jak i komputerowe) i ucieknie z pokoju zagadek. Z wykształcenia robotyk, z zawodu programista baz danych.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *