Nowe plakaty odcinków specjalnych

BBC udostępniło dziś cztery plakaty postaci (tzw. character posters) do nadchodzących odcinków specjalnych na 60-lecie serialu z Davidem Tennantem i Catherine Tate oraz odcinka świątecznego, w którym zadebiutuje Ncuti Gatwa w roli Piętnastego Doktora oraz Millie Gibson jako Ruby Sunday.

Plakaty pojawiały się w półgodzinnych odstępach na profilach Doktora Who w mediach społecznościowych. Zaprezentowano w sumie cztery nowe grafiki promocyjne:

Trzy rocznicowe odcinki specjalne – The Star Beast, Wild Blue Yonder oraz The Giggle – zostaną wyemitowane w listopadzie, a pierwszy solowy odcinek Piętnastego Doktora otrzymamy już w te Święta. W Polsce nowe odcinki Doktora Who będą dostępne na platformie Disney+.

źródło: Twitter, DoctorWhoTVCzłonek redakcji Gallifrey.pl w latach 2014-2015 i ponownie od 2023 roku. Fan Dwunastego i Dziesiątego, swoją przygodę z Whoniwersum rozpoczął jednak od „Przygód Sary Jane”. Kolekcjoner wszystkiego co doktorowe, w tym m.in. płyt DVD oraz Blu-ray, książek, komiksów, figurek i autografów. Licencjat poświęcił zaginionym odcinkom „Doktora Who” oraz destrukcyjnym praktykom archiwalnym BBC. Z wykształcenia filmoznawca, obecnie student mediów audiowizualnych i kultury cyfrowej.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *