Noc Doktora – miniodcinek udostępniony! AKTUALIZACJA

Właśnie dodaliśmy plik z napisami! :)

Niedługo po godzinie 12 czasu lokalnego BBC udostępniło prequel do odcinka specjalnego, „Dzień Doktora”. Miniepizod nosi tytuł „ Noc Doktora ”.

AKTUALIZACJA2: 

Ze swojej strony chciałbym serdecznie podziękować Magdalenie „Lierre Stonawskiej za przygotowanie napisów! :)//Mytherios

 Oto napisy: Noc Doktora.

 

Zaczyna się od awaryjnego lądowania statku kosmicznego, na którego pomoc przybywa Doktor. Lecz który? Zapraszamy do oglądania!Joanna Cichoń Serce ma dość pojemne - pomieści słuchowiska, Classic Who, Ósmego, dzierganie, kakao, białą czekoladę. Ma nadzieję, że mózg także trochę pomieści informacji w sobie - ciągle trwa w ambicji pochłonięcia wiedzy z TARDIS Data Core.

Gallifrey.pl wszystko o serialu Doctor Who

22 thoughts on “Noc Doktora – miniodcinek udostępniony! AKTUALIZACJA

  1. Jedna z naszych redaktorek stworzy napisy, planowała to już od dawna. Prosimy trochę poczekać, zrobimy to najszybciej jak się będzie dało! :)

 1. Przeczuwałam coś takiego :) Ale co innego przeczuwać a zobaczyć! Świetne wprowadzenie :) Nie mogę się doczekać odcinka!

 2. A tak się zastanawiałam, którego Doktora tu zobaczymy. Stawiałam na Hurta, ale jestem bardzo, bardzo pozytywnie zaskoczona tym, że jest to Paul :)

   1. Ja się totalnie go nie spodziewałam, co mnie jeszcze bardziej cieszy ;) Gdy zawsze ktoś mnie pytał kogo bym chciała zobaczyć w rocznicy odpowiadałam, że Jacka i właśnie Ósmego, bo było mi tak szkoda, że miał tylko jeden króciutki film. A tu proszę Steven nas zaskoczył ;)

 3. PAUL <3 Nigdy nie przypuszczałam, że znów go zobaczę :') Mam prośbę: mógłby ktoś wytłumaczyć co się właściwie w tym mini-odcinku stało? O co chodziło z tymi kobietami i w ogóle? Bo u mnie z angielskim kiepsko :/ Bardzo proszę o pomoc :)

  1. głównie doktor przybył na pomoc Cass, jednakże gdy ta dowiedziała się, że Doktor jest Władcą Czasu nie chciała jego pomocy. W konsekwencji statek się rozbił na planecie Karn, niestety on i Cass zginęli w katastrofie. Ten 'związek sióstr’ 'odżywił’ doktora tak, aby miał on czas na regenerację. Bały się Wojny Czasu, dlatego prosiły go o pomoc. Doktor początkowo się stawiał, mówił, że to nie jest jego wojna, ale końcem końców wypiłeliksir oznaczony jako wojownik tak, aby mógł zakońcyć Wojnę Czasu.

 4. Zbieram szczękę z podłogi i przestaję psioczyć na Moffata. Piękny miniodcinek. Piękny Ósmy (mój drugi ulubiony Doktor po 11) i cudownie mroczna scena na statku. Czy wy też upatrujecie w tym odcinku możliwości zwielokrotnienia regeneracji?

  1. Potwierdzam, był problem z napisami, lecz teraz wszystko jest perfekcyjnie tak jak powinno być. To była ważna lekcja, następnym razem wszystko będzie jak ma być. :)

  1. Pierwszy z plików w tym artykule ma polskie napisy już doklejone. Jeśli chcesz zobaczyć film w jakimś programie – to np. w BestPlayerze wystarczy napisy ściągnąć i przeciągnąć plik na otwarty już film. Albo wrzucić film i napisy do jednego folderu i nazwać je tak samo – niektórym programom to wystarcza.

 5. Kochani, dzięki, stukrotne dzięki za napisy, jesteście cudowni i niezastąpieni :D
  Co do samego odcinka, kłębi się we mnie tyle uczuć, że nie wiem co powiedzieć! Mój kochany Ósmy wrócił (choć na chwilę, ale zawsze), nareszcie jakieś wieści o Wojnie Czasu, nareszcie coś wiadomo o Johnie Hurt’cie … co prawda wciąż więcej niewiadomych niż odpowiedzi, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia :) Brak mi słów, Moffat, ty geniuszu, jak ja cię nienawidzę! (i niestety też kocham xD)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *