Noc Doktora – miniodcinek udostępniony! AKTUALIZACJA

Właśnie dodaliśmy plik z napisami! :)

Niedługo po godzinie 12 czasu lokalnego BBC udostępniło prequel do odcinka specjalnego, „Dzień Doktora”. Miniepizod nosi tytuł „ Noc Doktora ”.

AKTUALIZACJA2: 

Ze swojej strony chciałbym serdecznie podziękować Magdalenie „Lierre Stonawskiej za przygotowanie napisów! :)//Mytherios

 Oto napisy: Noc Doktora.

 

Zaczyna się od awaryjnego lądowania statku kosmicznego, na którego pomoc przybywa Doktor. Lecz który? Zapraszamy do oglądania!Joanna Cichoń Serce ma dość pojemne - pomieści słuchowiska, Classic Who, Ósmego, dzierganie, kakao, białą czekoladę. Ma nadzieję, że mózg także trochę pomieści informacji w sobie - ciągle trwa w ambicji pochłonięcia wiedzy z TARDIS Data Core.

Gallifrey.pl wszystko o serialu Doctor Who

25 thoughts on “Noc Doktora – miniodcinek udostępniony! AKTUALIZACJA

  1. Jedna z naszych redaktorek stworzy napisy, planowała to już od dawna. Prosimy trochę poczekać, zrobimy to najszybciej jak się będzie dało! :)

 1. Przeczuwałam coś takiego :) Ale co innego przeczuwać a zobaczyć! Świetne wprowadzenie :) Nie mogę się doczekać odcinka!

 2. A tak się zastanawiałam, którego Doktora tu zobaczymy. Stawiałam na Hurta, ale jestem bardzo, bardzo pozytywnie zaskoczona tym, że jest to Paul :)

   1. Ja się totalnie go nie spodziewałam, co mnie jeszcze bardziej cieszy ;) Gdy zawsze ktoś mnie pytał kogo bym chciała zobaczyć w rocznicy odpowiadałam, że Jacka i właśnie Ósmego, bo było mi tak szkoda, że miał tylko jeden króciutki film. A tu proszę Steven nas zaskoczył ;)

 3. PAUL <3 Nigdy nie przypuszczałam, że znów go zobaczę :') Mam prośbę: mógłby ktoś wytłumaczyć co się właściwie w tym mini-odcinku stało? O co chodziło z tymi kobietami i w ogóle? Bo u mnie z angielskim kiepsko :/ Bardzo proszę o pomoc :)

  1. głównie doktor przybył na pomoc Cass, jednakże gdy ta dowiedziała się, że Doktor jest Władcą Czasu nie chciała jego pomocy. W konsekwencji statek się rozbił na planecie Karn, niestety on i Cass zginęli w katastrofie. Ten ‘związek sióstr’ ‘odżywił’ doktora tak, aby miał on czas na regenerację. Bały się Wojny Czasu, dlatego prosiły go o pomoc. Doktor początkowo się stawiał, mówił, że to nie jest jego wojna, ale końcem końców wypiłeliksir oznaczony jako wojownik tak, aby mógł zakońcyć Wojnę Czasu.

 4. Zbieram szczękę z podłogi i przestaję psioczyć na Moffata. Piękny miniodcinek. Piękny Ósmy (mój drugi ulubiony Doktor po 11) i cudownie mroczna scena na statku. Czy wy też upatrujecie w tym odcinku możliwości zwielokrotnienia regeneracji?

  1. Potwierdzam, był problem z napisami, lecz teraz wszystko jest perfekcyjnie tak jak powinno być. To była ważna lekcja, następnym razem wszystko będzie jak ma być. :)

  1. Pierwszy z plików w tym artykule ma polskie napisy już doklejone. Jeśli chcesz zobaczyć film w jakimś programie – to np. w BestPlayerze wystarczy napisy ściągnąć i przeciągnąć plik na otwarty już film. Albo wrzucić film i napisy do jednego folderu i nazwać je tak samo – niektórym programom to wystarcza.

 5. Kochani, dzięki, stukrotne dzięki za napisy, jesteście cudowni i niezastąpieni :D
  Co do samego odcinka, kłębi się we mnie tyle uczuć, że nie wiem co powiedzieć! Mój kochany Ósmy wrócił (choć na chwilę, ale zawsze), nareszcie jakieś wieści o Wojnie Czasu, nareszcie coś wiadomo o Johnie Hurt’cie … co prawda wciąż więcej niewiadomych niż odpowiedzi, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia :) Brak mi słów, Moffat, ty geniuszu, jak ja cię nienawidzę! (i niestety też kocham xD)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *