Dzień Doktora: Ingrid Oliver jako Osgood

Ingrid Oliver uchyla rąbka tajemnicy swojej roli naukowca UNITu, Osgood, w rocznicowym odcinku Dzień Doktora (The Day of the Doctor) – to tajemnicza kobieta, którą w trailerach widzimy w szaliku Czwartego Doktora.
Oliver wyznała Doctor Who Magazine:

To największy brytyjski program, w jakim można uczestniczyć. Mój Boże, to jest ekscytujące! Był moment na planie, kiedy David, Matt Smith i John Hurt skakali na stole, to było przezabawne – a ja byłam w obiektywie i musiałam cały czas być w roli – stałam tam i myślałam, że zaraz wybuchnę śmiechem. Nie sądzę, żebym jeszcze kiedykolwiek znalazła pracę, w której zupełnie zapomnę, że jestem aktorką i powinnam grać!

Dodaje:

Pierwszego dnia musiałam uciekać przed Zygonami. Zastanawiałam się, jak mam to zrobić. Co zrobiłabym w prawdziwym życiu, gdybym spotkała Zygonów? Powiedziano mi, żebym trochę odpuściła, nawet jak na standardy „Doktora Who” (śmiech). Byłam naprawdę przerażona.

Do Osgood dołącza inny naukowiec UNITu, McGillop, grany przez aktora Jonjo O’Neilla:

Nasze postacie pracują dla UNITu, więc nie reagują normalnie na Zygonów. Jako członkowie tej organizacji powinniśmy ich znać.

Dzień Doktora już za 8 dni na BBC Entertainment o 20:50

Dzień Doktora
 
Źródło: DoctorWhoTV


Śpiewaczka operowa, baristka pracująca z kawą speciality, wielka fanka jogi i Murraya Golda. Za Peterem Capaldim wyemigrowała do Szkocji - to coś mówi o poziomie fangirlowania. Gdyby miała drugie życie, zostałaby astronomem. Albo astronautką. Albo obiema, bo w sumie czemu nie?

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

One thought on “Dzień Doktora: Ingrid Oliver jako Osgood

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *