Nick Frost o swojej roli w odcinku świątecznym

Nick Frost zdradza kilka słów na temat kreowanej przez niego postaci Świętego Mikołaja, a także kilka innych szczegółów z nadchodzącego odcinka świątecznego. Uwaga na potencjalne spoilery!

W wywiadzie dla TV & Satellite Week aktor powiedział:

Chciałem, by moja postać była nieco nerwowa i momentami gniewna, trochę jak gangster. Nie chcę, żeby widzowie zbyt łatwo odgadywali jego intencje, żeby nigdy nie byli do końca pewni, czy Święty Mikołaj jest postacią dobrą, czy złą.

Czasopismo ujawnia też nazwy potworów, jakim Dwunasty Doktor będzie musiał stawić czoła:

Doktor i Clara wkraczają do akcji, gdy załoga bazy polarnej znajduje się pod ostrzałem tajemniczych Śniących oraz Sennych Krabów.

Według mnie nazwy nowych potworów (Sleepers i Dream Crabs) brzmią całkiem… intrygująco. Co o nich sądzicie? Zapraszamy do dzielenia się przemyśleniami co do natury nowych potworów w komentarzach!

nick frost

Źródło: Doctor Who 24/7Katarzyna J. - absolwentka anglistyki, a zarazem wielbicielka szeroko pojętej literatury i kinematografii. Ostatnio zafascynowana językiem i światem (pop)kultury Korei Południowej. Gallifreyański Kot Schrödingera - losowo znika i pojawia się w składzie redakcji.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

One thought on “Nick Frost o swojej roli w odcinku świątecznym

  1. Nie lubię świąt, czekam tylko na Doctor’a właśnie ;) Co do nazw, Śniący od razu skojarzyli mi się z Ciszą, nie wiem czemu. To będą pewnie jacyś kosmici, w piżamach, z opaską na oczy do snu i czapką do kompletu ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *