Neil Patrick Harris dołącza do „Doctor Who”!

Dzisiaj znowu otrzymaliśmy tajemniczą emotkową wiadomość od Russella T Daviesa. Jednak wkrótce wszystko stało się jasne! Neil Patrick Harris dołącza do obsady 60-lecia „Doctor Who” i już jest w trakcie nagrywania scen, które zostaną wyemitowane w trakcie obchodów tej rocznicy w 2023 roku.

Jak powiedział Russel T Davies, showrunner:

To dla mnie wielki zaszczyt otworzyć drzwi studia przed wielkim Neilem Patrickiem Harrisem… Ale kto, dlaczego, co takiego on gra? Musicie poczekać. Obiecuję wam jednak, rzeczy, które teraz nagrywamy są poza wszelką skalą. Doktorze, strzeż się!

Na Instagramie zaś RTD wspomniał, że to „największy wróg, z jakim kiedykolwiek zmierzył się Doktor”.

Sam aktor również zamieścił posta na Instagramie:

Moja obecna robota. Nigdy nie wyglądałem bardziej gracko. Dziękuję za zaproszenie mnie do swojego Whoniwersum, Russell. Spróbuję zrobić to, co najgorsze. Ten Doktor nie ma żadnego pojęcia, co go czeka. A nawet jeśli… Kto się tym przejmuje? Ha ha ha HA ha-ha-ha!

Aktor jest najbardziej znany m.in. z „Jak poznałem waszą matkę”, „Serii niefortunnych zdarzeń”, „Matrix: Zmartwychwstania” i obu części „Smerfów”! Cieszycie się? Którą rolę Harrisa lubicie najbardziej? I jak myślicie, kto to będzie? Mistrz? Mnich? A może… Toymaker?

Zabawkarz to całkiem prawdopodobna opcja w kontekście zdjęć z planu, o których pisaliśmy ostatnio. Był to wróg Pierwszego Doktora z historii Celestial Toymaker z 1966 roku.  Uwielbiał on wciągać czujące istoty w przeróżne dziecięce gry i zabawy – stawką była ich wolność. Oczywiście, Toymaker nie lubił przegrywać, więc wszystko było ustawione tak, by nie miał szans na przegraną. Może właśnie on przyczynił się do tego, że znowu zobaczymy Davida Tennanta w roli Doktora? O Zabawkarzu wiemy tylko tyle, że pochodzi spoza tego Wszechświata, ale były teorie fanowskie, że może być w Władcą Czasu – może RTD do tego pomysłu w jakimś zakresie wróci, co nie byłoby takie złe po tylu Mistrzach.

Są też plotki o tym, że możemy dostać odcinek świąteczny – kto by lepiej pasował na wroga do takiego odcinka niż ktoś, kto wygląda jak zły święty Mikołaj w trakcie pracy nad prezentami dla dzieci? ;)

Dajcie nam znać w komentarzach, co myślicie o tym, że Harris dołączył do serialu. Zapraszamy Was też na grupę facebookową lub na Discorda.

Źródło: doctorwho.tvFan Dwunastego, Dziesiątego i Jedenastego. Planuje pewnego dnia obejrzeć całe Classic Who. Do redakcji Gallifrey.pl dołączył w 2019 roku, a od 2020 jest redaktorem naczelnym. Nałogowy czytelnik (do tego stanu doprowadził go m.in. Harry Potter), chętnie ogląda seriale i filmy fantasy oraz sci-fi. Filmy Marvela są mu nieobce, komiksowo woli jednak DC. Chętnie zagra w gry (zarówno planszowe jak i komputerowe) i ucieknie z pokoju zagadek. Z wykształcenia robotyk, z zawodu programista baz danych.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *