Najnowsze informacje z Big Finish

Zapraszam do zapoznania się z newsami minionego tygodnia.

  1. Wydano The Worlds of Big Finish. Siedmiu bohaterów różnych serii z katalogu wydawnictwa zbiera się w obliczu zagrożenia całego uniwersum – w sześciu historiach na czterech płytach! Dowiedz się więcej…
  2. Torchwood jest gotowy do akcji! Producent James Goss i reżyser Scott Handcock wzięli udział w konwencie StarFury’s Miracle Day 2, podczas którego podziękowali fanom za wsparcie. Nowa seria rozpoczyna się we wrześniu.
  3. Znamy kilka informacji o nadchodzących wydawnictwach z  głównej linii wydawniczej. Siódmy Doktor i Ace powrócą w antologii You Are the Doctor (and Other Stories), a Piąty Doktor, Nyssa i Tegan (tak – najwyraźniej bez Turlough!) wystąpią w nowej trylogii słuchowisk, poczynając od The Waters of Amsterdam w styczniu 2016r.
  4. Jest kilka nowych informacji o kolejnych trzech słuchowiskach z linii Short Trips, poczynając od The Shadows of Serenity, którego posłuchamy w czerwcu.

Źródło: Big FinishStale bujająca w obłokach istotka nieprzyjmująca do wiadomości, że trzeba kiedyś dorosnąć. W dalekiej przyszłości chciałaby zostać pisarzem, ale jeszcze wszystko przed nią, więc jak na razie opycha się ciastkami z dżemem malinowym popijając herbatkę i pożerając kolejne książki.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *