Nadchodzące książki z Whoniwersum

Szykuje się spora porcja doktorowych książek dla nieco młodszych (ale nie tylko) czytelników.

Przedstawiamy Wam oczekujące na premierę książki. Szczegóły nowych pozycji poniżej:

Model Building Book

Książka modelarska dla wszystkich fanów Doktora! Wewnątrz znajdziecie trzy fantastyczne wyzwania budownicze – z wyciśniętych elementów stworzycie własne modele TARDIS, Daleka, K-9 oraz głowę Cybermena! Zawiera łatwe instrukcje i strony z informacjami. Fanom Doktora z pewnością przypadnie do gustu ta kreatywna książka.

Time Lord Quiz Test

Napisana przez samego Dwunastego Doktora, najpełniejsza pozycja, jeśli chodzi o doktorowe zagadki i quizy!

Pełna trudnych zadań i podchwytliwych pytań –  ta książka ma na celu odsianie budyniomózgich ludzi od tych całkiem przydatnych. Czy jesteś w stanie rozwiązać naglący problem jak prawdziwy Władca Czasu? Czy odróżniasz Slitheenów od Sylurian? A jak wysokie jest twoje whoviańskie IQ? Mnóstwo wyzwań stworzonych przez Dwunastego Doktora sprawia, że to idealna próba dla każdego nieustraszonego fana serialu.

The Ultimate Time and Space Collection

Zestaw zawiera trzy tytuły w twardej oprawie – słownik pojęć związanych z serialem – „The Doctionary”, przewodnik po serialowych potworach – „100 Scariest Monsters” i przewodnik rocznicowy – „The Essential Guide to 50 Years of Doctor Who”. Każdy tom jest pełen faktów z historii serialu i informacji o odcinkach – przygodach i towarzyszach Doktora, potworach i wrogach oraz wielu innych. Wszystkie pozycje są bogato ilustrowane.

Jest jeszcze tyle rzeczy, których nie wiecie o Doktorze i jego podróżach – przeczytajcie o nich w tej wyjątkowej kolekcji!

Time Lord Fairy Tales

Zachwycający, ilustrowany zbiór piętnastu mrocznych, starodawnych bajek ze świata Doktora Who.

Te wciągające historie to tajemnicze mity i legendy o wszelkiej maści bohaterach i potworach z każdego zakątka wszechświata. Pierwotnie opowiadane małym Gallifreyanom do poduszki, te pokręcone opowieści będą czarującą lekturą dla fanów serialu w każdym wieku.

Autor: Justin Richards. Ilustracje: David Wardle. Tom dostępny od 1 października.

The Dangerous Book of Monsters

W swoich podróżach przez czas i przestrzeń Doktor napotkał setki potworów. Teraz stworzył ten podręczny przewodnik po największych, najmniejszych, najwyższych, najbardziej wygłodniałych, najbardziej cuchnących i najgroźniejszych stworzeniach Whoniwersum! W tym wspaniałym przewodniku, będącym bliźniaczym tomem „How To Be A Time Lord”, Dwunasty Doktor ujawnia we wskazówkach i rysunkach wszystko, co powinniście wiedzieć o każdym groźnym monstrum, a także radzi jak z nimi walczyć oraz jak i kiedy brać nogi za pas.

Tom dostępny od 1 października.

Doctor Who – The Official Annual 2016

Dołącz do Doktora w zupełnie nowych przygodach na pokładzie TARDIS w kolejnym już „Roczniku”.

Pełen sekretów prosto z dziewiątej serii, opisów najnowszych potworów, komiksowych pasków, opowiadań, zagadek i zabaw, z pewnością zadowoli wszystkich fanów Doktora!

Dostępny od 1 października.

Doctor Who – Colouring Book

Planety, galaktyki, złoczyńcy, bohaterowie, TARDIS i wir czasoprzestrzenny – wszystko to precyzyjnie zilustrowane w tej czaso-maso kolorowance pełnej zupełnie nowych rysunków.

45 wspaniałych obrazków do kolorowania oraz klasyczne, ponadczasowe cytaty z ukochanego serialu – ta nieziemska książeczka to idealny prezent dla każdego kreatywnego fana Doktora.

Tom dostępny od 1 października.

Co sądzicie o tych nowych książkach? Szykujecie już portfele?

Źródło: Blogtor WhoMiłośnik fantastyki, tolkienista, fan brytyjskiej muzyki i seriali (w zasadzie wszystkiego co brytyjskie).W DW wkręcony od 2014. Jego ulubione inkarnacje to Ósmy i Jedenasty Doktor. Cosplayer i konwentowicz. Powoli brnie przez klasyczne odcinki. Pasjonat wszelakich wątków mitycznych i przetworzeń tzw. „kultury wysokiej” w popkulturze. Do tego (meta)narracje superbohaterskie, legendy arturiańskie i prerafaelici. I parę(naście) innych rzeczy.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *