Moffat: Spin-off z McGannem wątpliwy, ale więcej mini odcinków

Steven Moffat w kolejnej części wywiadu dla portalu Flicks and the City wyraża wątpliwość względem możliwości powstania spin-offu Doktora Who z Paulem McGannem, ale sukces Night of the Doctor (Nocy Doktora) może przynieść więcej mini odcinków w przyszłości.

Moffat mówi:

Wiecie, co jest najważniejsze w Nocy Doktora? Nie tyle obecność Paula McGanna, który był jak zawsze wspaniały, ale że to była niespodzianka! W przeszłości mieliśmy w zwyczaju je robić… i chciałbym do tego wrócić!

Myślę, że zapoczątkuje to nie tyle mini-serię z Paulem McGannem, ale większą ilość mini odcinków i uważam, że powinniśmy je potraktować poważniej niż do tej pory. Noc Doktora była pierwszym, przy którym powiedzieliśmy sobie: „Niech to będzie produkcja z górnej półki, zróbmy im niespodziankę!”

Dodatkowo Steven Moffat droczy się:

Możecie na nas liczyć, że zrobimy coś takiego jeszcze raz, ale nie powiemy wam kiedy! Powiedziałem BBC: „jeśli jeszcze raz zrobimy coś takiego, robimy to w Cardiff, i w ogóle nie mówimy wam, co robimy, a pokażemy wam dopiero, jak skończymy…”

Źródło: doctorwhotv.co.ukJoanna Cichoń Serce ma dość pojemne - pomieści słuchowiska, Classic Who, Ósmego, dzierganie, kakao, białą czekoladę. Ma nadzieję, że mózg także trochę pomieści informacji w sobie - ciągle trwa w ambicji pochłonięcia wiedzy z TARDIS Data Core.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

7 thoughts on “Moffat: Spin-off z McGannem wątpliwy, ale więcej mini odcinków

  1. To była wspaniała niespodzianka, ale jednak zdecydowanie najważniejsze było w niej to, że była z boskim McGannem – WIĘ-CEJ-ÓS-ME-GO! :)

    1. Ja jestem przygotowana na to, że znowu McGann będzie, ale i na to, że jednak nie będzie. Tak trochę dziwnie, ale chyba na tą chwilę, kiedy wszystko może się zdarzyć [jak i nie wydarzyć], to chyba optymalne ustosunkowanie się do sprawy :P

  2. włąsciwie powinni zrobić choć mini serie z ósmym ostatecznie to jedyny doktor bez swojej serii skoro liczy się oficjalnie do universum to powinni ją zrobić puki mcgann jest jeszcze w formie(czas nie stoi młodszy się nie stanie) nie chce tego robić moffat niech da BBC robotę komu innemu choćby davisonowi chłop ma nie złą rękę a serie można nadać w przerwie między właściwymi seriami ;)ps.zdaje sobie sprawę że tego nie zrobią ale dobrze by było bo ósmy ma na razie tylko fanowską „serie”piracką ;)) ( nie w sensie piracenia tylko akcji na morzu się toczącej )

    1. Ósmy ma słuchowiska, które liczą się do kanonu. ;) Ale fakt, że miło byłoby go też pooglądać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *