Materiały promocyjne „Śmierci w niebie”

Prezentujemy materiały promocyjne do finałowego odcinka ósmej serii – Śmierć w niebie („Death in Heaven”). Będzie się działo! Spoilery!

Ósma seria dobiega końca. Z żalem prezentujemy ostatnie już materiały promocyjne. Po ponad dwóch miesiącach przygód z nowym Doktorem nadszedł czas ostatecznego finału. Jego pierwsza część nie pozostawia wątpliwości, że będzie niezwykle emocjonujący, a te zdjęcia… sami zobaczycie.

Premiera odcinka Śmierć w niebie („Death in Heaven”) już w najbliższą sobotę o 20:00 czasu brytyjskiego (21:00 czasu polskiego) i będzie trwał aż godzinę. Na polską premierę tradycyjnie poczekamy dwa tygodnie, do niedzieli 23 listopada do godziny 18:00. Ale jak zwykle nasze napisy będą dostępne już kilkanaście godzin po premierze.

Zdjęcia ujawniają nam, że ten odcinek będzie jeszcze bardziej niesamowity niż pierwsza część finału. Wiemy, że powrócą Jemma Redgrave i Ingrid Olivier w rolach Kate Stewart i Osgood. Powraca także cmentarz, na którym pożegnaliśmy Amy i Rory’ego. Jednego można być pewnym. Będzie się działo.

Udostępniamy także trailer – zapowiedź, która ukazała się pod koniec pierwszego odcinka finału.

Źródło: BBC

Jak myślicie, co czeka nas w finale? Czy Doktor pokona Missy? Czy wszystko się wyjaśni, czy może jednak Steven Moffat zostawi jakieś tajemnice dla siebie? Piszcie w komentarzach.Mateusz K. - sympatyczny student geografii, miłośnik literatury przygodowej i takiego też kina. Dziwny człowiek, który uwielbia psychologię i amatorsko się nią zajmuje (obserwuje ludzi). Poza tym bardzo lubi pisać.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

2 thoughts on “Materiały promocyjne „Śmierci w niebie”

  1. Skoro powraca cmentarz na którym pochowani są Amy i Rory, a wszyscy zmarli mają się zamienić w Cybermenów… to ja nie chcę o tym myśleć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *