Maisie Williams o jej gościnnej roli w 9 serii

Maisie Williams zdradza kilka słów na temat jej gościnnej roli w Doktorze Who.

Będąc w trasie promującej najnowszy sezon Gry o tron, w programie Alan Carr: Chatty Man temat rozmowy z Maisie Williams zszedł na jej gościnny występ w Doktorze Who.

Maisie nie chciała zdradzić zbyt wiele szczegółów odnośnie jej roli, jednak przyznała, że do tej pory pojawiło się bardzo wiele spekulacji, czy jej postać to młodsza Clara, czy zupełnie nowa osoba.

Nie zamierzam powiedzieć, która z tych opcji jest prawdziwa. Wydaje mi się, że to, czy jest dobrą, czy złą postacią, pozostaje wciąż kwestią dyskusyjną. Jednak stawia Doktora w obliczu poważnej próby, co nada fabule takiej dynamiki, jakiej dotąd jeszcze nie było.

Zapytana o różnice w pracy na planie Gry o tron i Doktora Who, Maisie Williams powiedziała, że nie czuła się wyobcowana na doktorowym planie przez to, że jest aktorką z tak wielkiej produkcji jak GoT.

Było wspaniale. Praca na planie była prawdziwym przeżyciem. Jestem przyzwyczajona do pracy z ekipą Gry o tron i miło było stać się częścią innej produkcji, nawet nie grając tak wielkiej roli. Płynność, z jaką działa obsada Doktora sprawia, że nie chcesz nikomu zawadzać. Wszyscy są dla mnie tacy mili, uprzejmi i szczęśliwi, że razem pracujemy. Nie ma żadnej rywalizacji, której pojawienia się tak bardzo obawiałam się na początku. Wszyscy są naprawdę uroczy.

Źródła: Kasterborous, Digitalspy, Channel 4Katarzyna J. - absolwentka anglistyki, a zarazem wielbicielka szeroko pojętej literatury i kinematografii. Ostatnio zafascynowana językiem i światem (pop)kultury Korei Południowej. Gallifreyański Kot Schrödingera - losowo znika i pojawia się w składzie redakcji.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

2 thoughts on “Maisie Williams o jej gościnnej roli w 9 serii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *