Księga K-9 już niebawem może być rzeczywistością

Mimo że niebawem stuknie mu czterdziestka, K-9 trzyma się zadziwiająco dobrze. Jak na psa, rzecz jasna.

Dzięki akcji crowfundingowej rozpoczętej przez Paula Tamsa i Boba Bakera na portalu indiegogo, szansa na wydanie książki o dokonaniach wiernego mechanicznego towarzysza Doktora niedługo może stać się rzeczywistością. Jeżeli akcja zakończy się sukcesem, to książka będzie zawierać przygody K-9 u boku Doktora, ale będzie czerpać także z takich produkcji jak K-9 and Company, Przygody Sary Jane („The Sarah Jane Adventures”), czy Przygody K-9. Im więcej pieniędzy zbierze projekt, tym więcej przygód, komiksów i materiałów dodatkowych znajdzie się w książce.

K-9-2-08-02-2015

Za każdą wpłatę twórcy oferują specjalne bonusy, a opcje zaczynają się już od £1 (specjalny wygaszacz ekranu). Najniższe stawki możliwe są jedynie dla obywateli Wysp ze względu na fakt, że są to kwoty niepokrywające wysyłki zagranicznej, dlatego obcokrajowcy mogą przyczynić się do sprawy wpłacając minimum £25. Link do projektu i szczegółów znajduje się TUTAJ.

Poniżej prezentujemy spot promocyjny zamieszczony w witrynie YouTube:

 

Projekt rozpoczął się 17 stycznia i potrwa do 23 marca, a do tej pory zgromadził około 45% wymaganej kwoty (£2,241 GBP).

Jeżeli ucieszylibyście się z możliwości posiadania własnej książki o K-9, z całego serca zachęcamy do wspomagania akcji!

Źródła: Kasterborous oraz Indiegogo.comKatarzyna J. - absolwentka anglistyki, a zarazem wielbicielka szeroko pojętej literatury i kinematografii. Ostatnio zafascynowana językiem i światem (pop)kultury Korei Południowej. Gallifreyański Kot Schrödingera - losowo znika i pojawia się w składzie redakcji.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *