Nowa czołówka – kiedy ją zobaczymy?

Nowa Doktor, nowi towarzysze, nowy showrunner – wszystko nowe, a więc też i nowa czołówka. Więc czemu by także nie miało być nowego sposobu pojawienia się intro?

Chris Chibnall wciąż nas zaskakuje. Tym razem przesunął czas i miejsce ukazania się nowego intro i jego muzyki. Fani będą musieli poczekać aż do drugiego odcinka, by móc podziwiać widowisko, jakim zawsze jest czołówka, w całej okazałości. W wywiadzie dla Doctor Who Magazine (#530) showrunner wyjawił, że odcinek The Woman Who Fell To Earth odbiega od normy, będzie nieco inny.

czołówka 1 serii
Od czasu pierwszej serii czołówka zmieniała się wielokrotnie

Rozmawiając o kwestiach związanych z nowymi odcinkami, Chibnall oświadczył:

Jest też nowa, otwierająca sekwencja oraz nowa aranżacja tematu przewodniego, stworzona przez naszego genialnego nowego kompozytora, Seguna Akinolę.

Poznaliśmy nowego kompozytora muzyki do Doctor Who

Jednak aby zobaczyć to wszystko na swoim miejscu, musimy poczekać na drugi odcinek, gdyż pierwszy będzie się zaczynać inaczej. Intrygujące…

Która z dotychczasowych czołówek najbardziej wam się podobała? Jak powinna wyglądać czołówka 11 serii? Oczekując na drugi odcinek (i oczywiście też pierwszy!) możecie rzucić okiem na fanowskie propozycje.

Źródło: DoctorWhoTV

One thought on “Nowa czołówka – kiedy ją zobaczymy?

  1. A może Państwo by zrobili ranking czołówek? Wliczając też klasyczne i nowe ze zmianami kosmetycznymi,a było ich trochę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *