Nowa czołówka – kiedy ją zobaczymy?

Nowa Doktor, nowi towarzysze, nowy showrunner – wszystko nowe, a więc też i nowa czołówka. Więc czemu by także nie miało być nowego sposobu pojawienia się intro?

Chris Chibnall wciąż nas zaskakuje. Tym razem przesunął czas i miejsce ukazania się nowego intro i jego muzyki. Fani będą musieli poczekać aż do drugiego odcinka, by móc podziwiać widowisko, jakim zawsze jest czołówka, w całej okazałości. W wywiadzie dla Doctor Who Magazine (#530) showrunner wyjawił, że odcinek The Woman Who Fell To Earth odbiega od normy, będzie nieco inny.

czołówka 1 serii
Od czasu pierwszej serii czołówka zmieniała się wielokrotnie

Rozmawiając o kwestiach związanych z nowymi odcinkami, Chibnall oświadczył:

Jest też nowa, otwierająca sekwencja oraz nowa aranżacja tematu przewodniego, stworzona przez naszego genialnego nowego kompozytora, Seguna Akinolę.

https://gallifrey.pl/poznalismy-nowego-kompozytora-muzyki-do-doctor-who/

Jednak aby zobaczyć to wszystko na swoim miejscu, musimy poczekać na drugi odcinek, gdyż pierwszy będzie się zaczynać inaczej. Intrygujące…

Która z dotychczasowych czołówek najbardziej wam się podobała? Jak powinna wyglądać czołówka 11 serii? Oczekując na drugi odcinek (i oczywiście też pierwszy!) możecie rzucić okiem na fanowskie propozycje.

Źródło: DoctorWhoTV

One thought on “Nowa czołówka – kiedy ją zobaczymy?

  1. A może Państwo by zrobili ranking czołówek? Wliczając też klasyczne i nowe ze zmianami kosmetycznymi,a było ich trochę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *