Jak może wyglądać czołówka 11 serii?

Czołówka jest ważnym elementem serialu. Gdy nadchodzi nowy Doktor, najczęściej zostaje ona zmieniona. Poprzednia, wykonana dla Petera Capaldiego, została stworzona we współpracy z fanem serialu. Czy tym razem też tak będzie?

Jak już niejednokrotnie wspominaliśmy, opłaca się być fanem Doctor Who, bo może prowadzić to do znalezienia pracy przy jego produkcji (marzmy o tym, może się spełni!). W sieci krąży wiele czołówek do 11 serii wykonanych przez fanów, być może Chris Chibnall (tak jak wcześniej Steven Moffat) zauważy którąś i zaprosi jej twórcę do współpracy?

Zebrałem dla was najciekawsze czołówki wykonane przez fanów dla Jodie Whittaker. Uwaga, niektóre zawierają spoilery do zakończenia odcinka Zdarzyło się dwa razy („Twice Upon a Time”).

#1:

Jest to trzecia wersja czołówki wykonanej przez użytkownika Walrus is in the Matrix.

#2:

Poniższa zawiera spoiler, ale jest warta zobaczenia. Całość wygląda bardzo pięknie, a czołówka zawiera fanowskie logo (które jakiś czas temu zrobiło furorę w internecie jako oficjalne, które rzekomo wyciekło). Moim zdaniem jedynie TARDIS wypadła nieciekawie. Autorem tej czołówki jest Valox.

#3:

To jedna z moich ulubionych fanowskich czołówek, wykorzystująca zupełnie nowy motyw atomów i molekuł. Stworzył ją It’s A Guy Thing Animations.

#4:

Doktor przemierzająca kosmos w TARDIS przez morderczy pas meteorytów i paląca się Gallifrey? Czemu nie?! Czołówkę stworzył INTO THE VOID.

#5:

A może coś prostszego i subtelniejszego? Czołówka Soundsmyth Productions.

#6:

To również ciekawy projekt, choć może nie tak oryginalny, jak poprzednie. Stworzył go Some VFX Guy.

#7:

W ostatniej z wybranych przeze mnie czołówek bardzo podoba mi się gra kolorami. Za jej stworzenie odpowiedzialny jest Aaron S.

Która z tych czołówek podoba się wam najbardziej? A może macie własne typy? Jeśli tak, podzielcie się! Kto wie, może jedna z nich naprawdę trafi do serialu?Uwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

One thought on “Jak może wyglądać czołówka 11 serii?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *