John Barrowman o Chrisie Chibnallu

John Barrowman, grający w Doctorze Who uwielbianego przez wszystkich Jacka Harknessa podzielił się ostatnio opinią o nowym głównym scenarzyście serialuChrisie Chibnallu.

Wszyscy z niecierpliwością czekamy na powrót Kapitana Jacka Harknessa, którego ostatni raz widzieliśmy w odcinku Do końca wszechświata („The End of Time”). Zdecydowanie najwyższy czas na jego powrót, a teraz w końcu może nadarzyć się ku temu okazja. Głównym scenarzystą zostanie Chris Chibnall, jednak co to oznacza dla Johna?

Na Heroes & Villains Fan Fest, konwencie w New Jersey, John podzielił się na panelu swoją humorystyczną opinią:

Słyszałem, że Chris Chibnall wraca do pracy nad Doctorem Who i uważam to za bardzo ironiczne, ponieważ przed świętami napisałem do niego, że bardzo chciałbym, by pracował nad nowym programem, który napisałem, ale nie dostałem odpowiedzi i teraz już wiem dlaczego! Ale uwielbiam Chrisa, napisał bardzo dużo materiału z udziałem Jacka Harknessa, więc kto wie? Ale muszę przypomnieć – należę teraz do drużyny Arrow.

Dla przypomnienia: Chris nie napisał wprawdzie odcinków Doctora Who z udziałem Jacka, jednak to dzięki niemu powstała część kluczowych odcinków Torchwood. Z pewnością większość fanów serialu ucieszyłaby się z powrotu Jacka, można by nawet powiedzieć, że jego postać musi wrócić, bo nie doczekała się odpowiedniego, ckliwego pożegnania – w ostatnim odcinku z jego udziałem Dziesiąty Doktor przedstawił mu Alonso i… to by było na tyle.

Poniżej znajdziecie wideo z wypowiedzią Johna:

Chcielibyście powrotu Kapitana Jacka, czy może jego postać nie pasuje do Dwunastego Doktora i prezentowała się lepiej w Torchwood?

Źródło: KasterborousWiecznie roztrzepana studentka, kochająca światy fantasy i science fiction. Od zawsze z nosem w książce, nie wyobrażająca sobie życia bez swoich ulubionych seriali i filmów. Zafascynowana Doktorem od małego i stawiająca go na 1. miejscu listy cudów wszechświata.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

One thought on “John Barrowman o Chrisie Chibnallu

  1. „można by nawet powiedzieć, że jego postać musi wrócić, bo nie doczekała się odpowiedniego, ckliwego pożegnania – w ostatnim odcinku z jego udziałem Dziesiąty Doktor przedstawił mu Alonso i… to by było na tyle”

    Przypominam, że później dzieje się jeszcze „Torchwood: Miracle Day”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *