Jedno słowo o tym, kogo gra Maisie Williams

Kim jest postać grana przez 18-letnią Maisie Williams, która pojawi się w dziewiątej serii? Steven Moffat wciąż nie puszcza pary z ust, lecz Peter Capaldi dał nam intrygującą wskazówkę.

Aktor jest niesamowicie skryty, jeśli chodzi o dzielenie się informacjami, kogo Maisie Williams gra w Doktorze Who.

Naprawdę długą chwilę zastanawiał się, jak opisać tę postać, zanim zdecydował się zagrać nam na nosie jednym słowem:

Nie chcę zdradzić zbyt wiele z tego, co robi, jednak mogę powiedzieć, że jest całkiem „kosmiczna”. Nie jest taką, jaka się wydaje.

Powstało już wiele naprawdę kosmicznych teorii na temat tego, czym Williams może zajmować się w Doktorze Who. Jednak widząc ją w ostatnim trailerze, ubraną w dziwaczne, chłopskie ciuchy, widzowie stali się jeszcze bardziej zdezorientowani.

Jednocześnie, co nikogo nie dziwi, Steven Moffat nie chce zdradzić żadnych szczegółów:

[Maisie Williams] posiada bardzo unikalne, intrygujące cechy łączące młodość ze starością, które pięknie wpasowywały się w to, czego szukaliśmy. Jednak będziecie musieli zobaczyć odcinek, żeby dowiedzieć się czegoś więcej.

Czy to podpowiedź sugerująca, że jej postać jest już doświadczona, bardziej niż sugerowałby to jej młody wygląd? Jej słowa: „Co zajęło ci tak długo, staruszku?” sugerują, że czekała już na Doktora całkiem długo.

Jedno jest pewne – zarówno Capaldi jak i Moffat są zachwyceni tym, jak dojrzale zachowywała się na planie. Peter Capaldi powiedział o niej:

Jest fantastyczna. Jest taką utalentowaną aktorką. Mówię to z takim zachwytem, ponieważ Maisie jest tak młoda. Skończyła osiemnaście lat w czasie pracy z nami. Kiedy pojawiła się na planie zagrała w sposób, który uważam za niesamowicie dojrzały i inteligentny.

Maisie Williams pojawi się w historii podzielonej na dwa odcinki, „The Girl Who Died” i „The Woman Who Lived”.

A Wy, jak myślicie – kim tak naprawdę jest postać grana przez Maisie Williams?

Źródło: Radio TimesUwielbia herbatę, seriale (zwłaszcza brytyjskie) i superbohaterskie filmy. W przerwach pomiędzy seansami kolejnych odcinków lub filmów, udaje że studiuje. Gdyby mogła nie dorastałaby.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

4 thoughts on “Jedno słowo o tym, kogo gra Maisie Williams

  1. Może Jenny? Może Susan? Może River? Może córka Doktora i River? No dobra, to ostatnie to takie moje fangirlowskie wymysły… Nie mam pojęcia i dlatego tym bardziej nie mogę się doczekać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *