Georgia Tennant powraca w produkcji Big Finish

Georgia Tennant powraca jako córka Doktora już w czerwcu w czterech nowych przygodach – nie znamy dokładnie wszystkich szczegółów, ale jedno jest pewne – będzie DUŻO biegania!

Cztery nowe przygody z Jenny wyjdą jeszcze w tym roku. Jenny nie będzie sama, towarzyszyć jej będzie Noah (w tej roli Sean Biggerstaff), a także po raz pierwszy w słuchowiskach Big Finish pojawi się Ood! Ich bardzo ogólna fabuła została pokrótce opisana, jednakże nie zaspokaja apetytu fanów, tylko go pobudza!

  1. Stolen Goods autorstwa Matta Fittona

Pierwsza przygoda Jenny, w której zaczyna odkrywać wszechświat, ale na pokładzie nieznanych statków kosmicznych wypadki chodzą po ludziach. Jenny ma szczęście, że ma kogoś blisko siebie do pomocy. Kogoś oślizgłego, szybko mówiącego, o imieniu Garundel.

Jednakże niedługo potem Jenny zostaje wplątana w przekręty i serie eksplozji. Znajduje również kogoś dziwnego, niezrozumiałego i tak samo nowego w odkrywaniu wszechświata jak ona. Nazywa go Noah.

2.  Prisoner of the Ood autorstwa Johny’ego Dorneya

W trakcie przeprowadzki do Leafield Crescent, Angie Glazebrook odbiera telefon, którego się nie spodziewała. Jednak nie jest nawet w połowie tak zdumiona jak Jenny – nagle przeniesiona na przedmieścia Ziemi do prawie dwudziestego pierwszego wieku.

Sąsiadów nie dziwią nawet pojawiające się ni stąd, ni zowąd bardzo specyficzne osobniki z mackami zamiast ust i świecącymi kulami w ręku, które potrafią zabijać. Oodowie powrócili po swojego więźnia…

3. Neon Reign autorstwa Christiana Brassingtona

Smoczy Lord sprawował władzę nad Kamshassą dzięki strachowi. Połowa zniewolonej populacji żyje w nałogowym otępieniu, a inni są zmuszani do służby. Z fabryk unosi się trujący dym, a smocza straż patroluje ulice, strącając oponentów władzy w Nieśmiertelny Ogień.

Gdy Jenny i Noah pojawiają się w Kamshassie, to tylko kwestia czasu, zanim wzniecą powstanie.

4. Zero Space autorstwa Adriana Poytona

Daleko, w przestrzeni kosmicznej, dosłownie pośrodku niczego, Jenny i Noah myślą, że w końcu znaleźli bezpieczną przystań, a także, być może, jakieś odpowiedzi. Jednakże stacja kosmiczna skrywa wiele tajemnic, do tego nie minie dużo czasu, zanim przeszłość Jenny ją dogoni.

Łowca nagród COLT-5000 jest na jej tropie i nie cofnie się przed niczym, żeby zdobyć swój łup… Nawet w przestrzeni zerowymiarowej!

Gdy zapowiedziano te słuchowiska w listopadzie, Georgia Tennant powiedziała:

Jestem zachwycona, że razem z produkcją Big Finish mogę przywrócić Jenny! Wkraczając w XXI wiek, NARESZCIE mamy kobietę, Władczynię Czasu, nawigującej swój własny statek kosmiczny… ale zaraz!

Jenny: The Doctor’s Daughter będzie dostępna w przedsprzedaży przed premierą słuchowiska w czerwcu 2018 roku w cenie 27£ – CD albo 20£ – pobranie z produkcji Big Finish. Słuchowisko pozostanie w takiej cenie aż do premiery, kiedy to cena wzrośnie do 35£ za płytę i 30£ za pobranie ze strony produkcji.

Przygody Jenny to możemy kupić także razem ze słuchowiskiem Lady Christina za odpowiednio 46£ i 40£.

A wy? Co myślicie o słuchowisku z Jenny? Chcielibyście zobaczyć ją znowu na ekranie?

Źródło: Big Finish

2 thoughts on “Georgia Tennant powraca w produkcji Big Finish

  1. Ojj bardzo bym chciał, uwielbiam Georgie w roli Jenny i myślę ze to słuchowisko mnie skusi zeby sobie go wysłuchać :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *